Picture
Ateinantį šeštadienį, balandžio 28 dieną, likus savaitei iki pasaulinės filmo „Keršytojai“ premjeros, šis itin slepiamas filmas pirmą kartą bus parodytas Niujorke vyksiančiame 11-ajame Traibekos kino festivalyje, organizuojamame aktoriaus Roberto DeNiro. Nors aktoriaus organizuojamas kino festivalis, kaip atsakas Jungtines Amerikos valstijas sudrebinusiam rugsėjo 11-osios teroro aktui, yra skirtas nepriklausomam kinui, „Keršytojai“ taps festivalio uždarymo juosta, po kurio iškeliaus į viso pasaulio kino ekranus.

Filmo režisierius Jossas Whedonas leidiniui The Hollywood Reporter tokį festivalio organizatorių sprendimą pavadino didele garbe ir dvigubu sugrįžimu namo, kadangi režisierius ne tik užaugo Manhetene, tačiau ir juostos filmavimo darbus baigė būtent Niujorke. Režisierius prisipažino, jog itin jaudinasi prieš būsimą filmo premjerą ir atskleidė faktą, jog kino kompanija „Marvel Studios“ planuoja nufilmuoti dar tris filmo „Keršytojai“ dalis.

Picture
Visai neseniai Niujorke įvyko dar vienas juostos „Keršytojai“ gerbėjams svarbus įvykis. Niujorko žaislų mugėje „Toy Fair 2012“ buvo pristatyti filmo „Keršytojai“ LEGO žaidimai. Šie žaidimai pasirodys serijoje „Super Heroes“, kurioje LEGO figūrėlėmis pavirs ir kiti kino kompanijos „Marvel“ sukurti superherojai – Iksmenai. „Marvel Studios“ pateikė oficialias būsimų žaidimų rinkinių nuotraukas ir jų aprašymus, tačiau tai nėra galutinis būsimo žaidimo variantas ir vėlyvą pavasarį prekybos vietas pasieksiantys LEGO žaidimai gali būti kiek kitokie. Mugės įkvėptas vienas filmo „Keršytojai“ gerbėjas sukūrė ir tinklapyje YouTube patalpino filmo treilerį, kuriame matome su blogiu kovojančias LEGO figūrėles.

Picture
Neseniai paaiškėjo, jog kompanija „Marvel“pasirašė sutartį su muzikinių instrumentų ir profesionalios garso įrangos gamintoju „Peavey Electronics“ ir ketina išleisti muzikinių instrumentų seriją „Marvel Super Heroes“. Tikėtina, kad netrukus bus galima įsigyti elektrinių ir akustinių gitarų bei jų diržų, puoštų „Keršytojų“ komandos atvaizdais.

Kino kompanija „Marvel“ taip pat pasirašė kontraktą su neskelbiamo pavadinimo amerikiečių kompanija, gaminančia prekes gyvūnams, ir prekyboje greit turėtų pasirodyti superherojų atvaizdais šunims ir katėms puošti skirti aksesuarai, drabužiai ir žaislai.

Picture
Gegužės 4 dieną į Lietuvą ir pasaulį vienu metu atkeliaujantis superherojų būrys kviečia stebėti brangiausiu filmu kino istorijoje galinčią tapti juostą, kurioje Geležinis žmogus, Juodoji Našlė, Toras, Vanago akis, Halkas ir Kapitonas Amerika suvienys jėgas kovoje už Žemę prieš didį blogį.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1