Picture
Septyniolikmetė aktorė Anna Sophia Robb per savo karjerą sau spėjo nusifilmuoti tokiose juostose kaip „Čarlis ir šokolado fabrikas“ (orig. „Charlie and the Chocolate Factory“, 2005), „Tiltas į Terabitiją“ (orig. „Bridge to Terabithia“, 2007) ir „Kelionė į Raganų kalną“ (orig. „Race to Witch Mountain“, 2009). Šios juostos sulaukė sėkmės visame pasaulyje.

Naujausias paauglės vaidmuo – tikra istorija paremtoje šviesioje ir optimistiškoje dramoje „Bangų medžiotoja“ (orig. „Soul Surfer“). Čia mergina papasakojo neseniai nuaidėjusią Betani Hamilton istoriją, kuri, anot aktorės, ją privertė į gyvenimą pažvelgti kitomis akimis.

„Betani istorija sukrėtė mane iki sielos gelmių – buvau šokiruota, įkvėpta ir sužavėta. Troškau, kad šis vaidmuo atitektų man“, - pasakojo A.S.Robb. Mergina tvirtina turinti daug panašumų su tikrąja Betani Hamilton: „Mudvi iš tiesų esame panašios. Mes ryžtingos, turime puikias šeimas ir tikėjimas užima itin svarbią vietą mūsų gyvenime.“

Kaip vėliau paaiškėjo, jaunoji Holivudo aktorė buvo įkvėpta ne tik B. Hamilton istorijos, tačiau ir pačios moters asmenybės. „Betani man padėjo pasiruošti vaidmeniui ir kartu mudvi praleidome labai daug laiko. Ji – nuostabus žmogus, įveikęs baisiausią gyvenimo kelionę“ – tvirtina A.S.Robb. „Ji geba atleisti, nors ir patyrė tiek sunkių išbandymų. Jos situacijoje būtų buvę paprasčiau nuleisti rankas ir susitaikyti su esama padėtimi, tačiau ji nepasidavė, peržengė šį gyvenimo etapą ir gyveno toliau. Betani net nepasakoja apie tai, kas atsitiko jūroje, nes nemato prasmės tą daryti – juk ji profesionali banglentininkė, mylinti gyvenimą. Jūs tik įsivaizduokite – vos po mėnesio nuo to siaubingo įvykio Betani grįžo į jūrą, o dar po kelių – dalyvavo varžybose! Tai neįtikėtina“, - gražių žodžiui savo herojei negailėjo aktorė Anna Sophia Robb.

„Bangų medžiotoja“ – tikrais įvykiais paremta drama apie banglentininkę Betani Hamilton. Betani ir Alana – užkietėjusios banglentininkės. Merginos – kaip tikros undinės – be karštos saulės ir mėlynų bangų neištveria nė dienos! Kartą vandenyne laukiant išsvajotųjų bangų atsitinka nelaimė ir trylikametė tik per stebuklą lieka gyva. Vos per vieną akimirką dūžta visas merginos pasaulis – nelaimingas atsitikimas sujaukia jos planus ir svajones.

Tačiau užsispyrusiai, tvirto charakterio merginai, kartu su banglente esančiai vienu nedalomu vienetu, net ir trauma nesutrukdo vėl šokti į vandenį ir gaudyti bangas. Maža to, Betani užsirašo dalyvauti svarbiose varžybose kaip lygi su lygiais!

Tikra istorija. Jokių specialiųjų efektų. Ir visgi – žiūrit šį filmą kažkurią minutę laikinai sustoja kvėpavimas.

Jaudinanti istorija apie norą gyventi ir valios jėgą – kino teatruose nuo rugsėjo 16 dienos.
Nuotraukos ir informacija www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1