Picture
Roko grupės „Yeah Yeah Yeahs“ lyderė Karen O sukūrė ir įdainavo dainą naujausiam Timo Burtono animaciniam filmui „Frankenvynis“. „Strange Love“ pavadintas kūrinys skamba finaliniuose filmo titruose. Interviu leidiniui „The Rolling Stone“ dainininkė pasakojo, jog vieną dieną jai paskambino režisierius T. Burtonas ir paprašė sukurti „netradicinę dainą apie meilę“.

Būdama režisieriaus talento gerbėja moteris prisipažino iškart supratusi, kokia turėtų būti filme skambėsianti daina ir ieškojusi įkvėpimo visuose filmuose, aliuzijas į kuriuos režisierius pristatė „Frankenvynije“. Kuriant dainą „Strange Love“ didelį vaidmenį atliko ir ankstesniuose T. Burtono filmuose skambėjusi muzika. „Kalipso stilių pirmąkart išgirdau Timo filme „Vabalų sultys“. Kadangi toks stilius yra gana egzotiškas bei įdomiai skamba, nusprendžiau, jog „Frankenvynije“ turėtų skambėti būtent kalipso stiliaus muzika“, - apie savo pasirinkimą Karibų jūros salų muzikos ritmus naudoti filme, pasakojo Karen O, karts nuo karto kurianti dainas kino juostoms. Anot kai kurių muzikos kritikų ir apžvalgininkų, krištolinis Karen O balsas, šiltas dainos tekstas ir švelnūs Karibų jūros salų muzikos ritmai šią dainą gali įkinkyti į gaudynes dėl Oskaro.

Picture
Animaciniame filme „Frankenvynis“ skamba ir aktorės Winonos Ryder įdainuotas kūrinys „Praise Be New Holland“. Filmo garso takelį taip pat kūrė tokie muzikantai kaip Robertas Smithas, grupės „The Flaming Lips“, „Plain White T’s“, „Passion Pit“ ir kiti. Visi šie muzikiniai kūriniai pateko į 14 dainų filmo muzikinę plokštelę, pavadinimu „Frankenweenie Unleashed!“, užsienio prekybos taškuose pasiekiamą nuo rugsėjo 25 dienos. Anot kūrėjų, šią muzikinę plokštelę planuojama pridėti prie 2013-ųjų pradžioje pasirodysiančio animacinio filmo „Frankenvynis“ DVD disko, tokiu būdu filmo dainomis leisiant mėgautis visiems T. Burtono ir jo kūrybos gerbėjams.

2012-ųjų „Frankenvynis“ – išplėsta 1984-ųjų filmo versija, kurioje žiūrovai mato ne tik savo šunį Sparkį iš numirusiųjų bandantį prikelti Viktorą, tačiau ir sužino, jog žaidimai su mirusiųjų pasauliu kartais gali grėsti rimtais nemalonumais.

Garsių muzikantų dainomis paskanintas juodai baltas Timo Burtono animacinis filmas – jau Lietuvos 3D kino ekranuose.

Forum Cinemas informacijaLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1