Picture
Lietuviškos fantastinės dramos Aurora kūrėjai su jauduliu laukia Naujųjų Metų. Jau 11 įvairių apdovanojimų visame pasaulyje laimėjusį filmą iškarto po Naujųjų, sausio 4 d., pagaliau pamatys patys svarbiausi ir reikliausi – Lietuvos žiūrovai.

2012-ieji  „Auroros“ kūrybinei grupei buvo išbandymų, alinančių filmavimų ir po to šlovės festivaliuose kupini metai.

Atsigręždama į praeinančius metus, filmo režisierė Kristina Buožytė sveikina su artėjančiomis šventėmis ir dėkoja: „Ačiū aktoriams ir filmavimo grupei už atsidavimą ir kino nuotykį, kurį patyrėme kartu. Įgyvendinti didelius sumanymus minimaliomis priemonėmis galima tik nuoširdžiai dirbant kartu su visa komanda. Ačiū visiems partneriams, kurie tiki lietuvišku kinu. Ačiū visiems, kurie apie mus rašo ir domisi. Iš anksto ačiū visiems tiems, kurie ateis į filmą: jūsų nuomonė, gera ar kritiška, mums bus labai svarbi“.

Picture
Filmas pasakoja apie novatorišką mokslinį eksperimentą: tyrėjai stengiasi užfiksuoti ir perduoti informaciją tarp dviejų žmonių smegenų ląstelių jiems realiai vienas kito nepažįstant. Šiame tyrime dalyvaujantis jaunas vyras Lukas (akt. Marius Jampolskis) ir į eksperimentą įtraukta komoje gulinti mergina Aurora (akt. Jurga Jutaitė) sąmonės pasaulyje patiria stulbinantį nuotykį. Režisierė Kristina Buožytė sako filmu norėjusi išsiaiškinti aistros ir meilės prigimtį bei kiek žmonių santykiams įtakos tūri kūniškasis bendravimas, o galbūt meilei reikia tik fantazijos?

„Aurora“ yra antrasis pilnametražis režisierės Kristinos Buožytės filmas.  Filmas jau laimėjo specialųjų festivalio Karlovi Vary programos „East of West“ prizą, geriausio šių metų Europos fantastinio filmo vardą Sitges festivalyje. „Fantastic Fest“ festivalyje Ostino mieste „Aurora“ nuskynė net keturis prizus: geriausio filmo, geriausio scenarijaus, geriausio režisieriaus ir aktorės apdovanojimus.

Filmas „Aurora“ – kinuose nuo sausio 4 d. 
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1