Picture
Gerbėjų itin lauktas ir šiltai sutiktas filmas „Geležinis žmogus 3“ pasirodė esąs visapusiškai sudėtingiausiu frančizės apie Geležinį žmogų filmu. Pagrindinį vaidmenį atlikusio Roberto Downey jaunesniojo filmavimo aikštelėje patirta trauma, techniškai sudėtingos scenos, dar daugiau specialiųjų efektų ir kaskadininkų triukų, finansiniai sunkumai, naujausių technologijų panaudojimas filme ir filmavimams nepalankus oras tik dar labiau apsunkino nelengvu buvusį ir pagaliau pasibaigusį filmavimo procesą. „Jeigu pirmąją dieną būčiau žinojęs, kas manęs laukia, būčiau velniop metęs visą šį reikalą ir iššokęs pro artimiausią langą“, - trumpai tykojusius sunkumus įvardija filmo režisierius Shane Blackas, pridūręs, jog tokio sudėtingo filmavimo proceso nei už ką nesiryžtų pakartoti dar sykį. „Tačiau gerai tai, kas gerai baigiasi“, - kolegai antrina juostos prodiuseris Kevinas Feige, pridūręs, jog pikantiškai skambantys judviejų teiginiai apie sunkumus tėra juokeliai.

Picture
Juostos „Geležinis žmogus 3“ filmavimas režisieriui Shane Blackui pasirodė esąs ne sunkiausiu jo karjeros darbu, o didžiausiu iššūkiu bei galimybe reabilituoti įspūdingą, tačiau į kampą įspeistą savo karjerą. „Gavęs pasiūlymą režisuoti šį filmą buvau devintame danguje – juk nuo aštuonerių metų amžiaus buvau didžiausiu Geležinio žmogaus gerbėju, netikėtai gavusiu galimybę sukurti filmą didiesiems ekranams!“, - pasakojo režisierius, patenkantis į brangiausiai Holivude apmokamų scenaristų sąrašus, tačiau jau daugiau kaip penkerius meturs neišbrendantis iš kūrybinės krizės, tapusios jo karjeros stabdžiu.

Nepaisant visų filmavimą lydėjusių sunkumų, filmo „Geležinis žmogus 3“ kūrėjai teigia norėję sukurti itin asmenišką filmą, tad šioje juostoje žiūrovai neišvys kitų „Marvel“ visatos superherojų, o ir pats Tonis Starkas nemažai laiko praleis būdamas už kadro. „Šiame filme Tonis siekia rasti atsakymą į klausimą, kas jis be superherojaus kostiumo, bei bando rasti senąjį Tonį, dar nežinantį kas yra Geležinis žmogus“, - teigė filmo scenarijaus bendraautorius ir režisierius Shane Blackas, žiūrovams žadėjęs žadą atimantį reginį kine.

Bene paskutinysis frančizės apie Geležinį žmogų filmas, Lietuvos didžiuosius kino ekranus pasieks jau gegužės 3 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1