Picture
Naujausias kino studijos „Pixar Animation Studios“ animacinis filmas „Karališka drąsa“ (orig. „Brave“, 2012) į kino teatrus jau vilioja mažuosius žiūrovus visame pasaulyje. Todėl žaislus gaminančios kompanijos taip pat nori spėti į įšokti į traukinį: prekyboje jau pasirodė filmo motyvais sukurti žaislai bei „Karališkos drąsos“ atributika.

Žaislus gaminančios kompanijos „Mattel“, „Disney Store“ ir „Jakks Pacifiс“ pristato itin plačią ir įvairiapusišką žaislų kolekciją, pritaikytą kiekvieno animacinio filmo „Karališka drąsa“ gerbėjo poreikiams ir skoniui.

Virtualios parduotuvės „Disney Store“ lentynos jau lūžta nuo filmo atributika puoštų prekių: žaislai, drabužiai, patalynė, indai, kompiuterio aksesuarai, kanceliariniai reikmenys ir net kelių modelių princesės Meridos lėlės. „Disney Store“ nepamiršo ir kolekcionierių: jiems išleistas ribotas tiražas princesių, padabintų juodu aksominiu apsiaustu, puoštų dirbtinio kailio ir organzos detalėmis. Kolekcininkams skirta Merida apsiginklavusi plastikiniu kardu bei lanku su strėlėmis, o komplektaciją vainikuoja savininko teises į lėlę patvirtinantis sertifikatas ir specialus stovas. Šias lėles galės įsigyti tik 7 tūkstančiai gerbėjų – tik tiek lėlių yra pagaminta.

Picture
Žymiosios lėlės Barbės kūrėjos, kompanijos „Mattel“ pristatomas asortimentas gausa nusileidžia „Disney Store“ siūlomoms prekėms. Šios kompanijos kolekciją sudaro keturiuose skirtinguose amplua pristatoma princesė Merida bei kolekcininkams skirtas nedidelių lėlyčių-filmo personažų komplektas, šiemet pristatytas Niujorke vykusioje „Toy Fair“ žaislų mugėje.

„Jakks Pacific“ princesės Meridos lėlės nuo „Disney Store“ ir „Mattel“ pristatomų lėlių skiriasi dideliu ūgiu (38 cm) ir mielu veideliu bei lėlės savininkėms siūloma galimybe įsigyti žaislinį lanką ir strėlių. Manoma, jog „Jakks Pacific“ siūlomos lėlės taps populiariausia preke tarp mažesnio amžiaus vaikų.

Picture
Nepaisant žaislų gamintojų siūlomos prekių, puoštų Meridos atvaizdu, gausos, animacinis filmas kelią į gerbėjų širdis skinasi tradiciniu būdu – sėkmingai startuodamas kino teatrų salėse. Nėra jokių abejonių, kad animacinio filmo populiarumas vis augs, o kartu su juo – ir žaislų gamintojų išleidžiamų prekių gausa. Panašu, kad ankstesnės kino studijos „Walt Disney Animation Studios“ princesės turi rimtą konkurentę, kurios vaizdais išpuošti žaislai jau užėmė parduotuvių lentynas.

Nors „Mattel“, „Disney Store“ ir „Jakks Pacifiс“ kurtus žaislus Lietuvos gyventojai gali įsigyti tik internetu apsipirkdami užsienio parduotuvėse, tikroji, kino ekrane už savo likimą kovojanti ir lietuviškai kalbanti princesė Merida 3D formatu šalyje pasirodys jau rugpjūčio 10 dieną.

Picture

Animacinis filmas „Karališka drąsa“ pasakoja apie rusvaplaukę princesę Meridą, atkaklią ir drąsią Škotijos karaliaus dukterį, nusprendusią nepaklusti tradicijoms ir tapti garsia lankininke. Animaciniame filme garbanė sutinka daug ryškiaspalvių personažų, patenka į keblias ir pavojingas situacijas ir patiria daugybę nuotykių. 
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1