Picture
60-ajame San Sebastiano kino festivalyje, vykusiame rugsėjo 21-29 dienomis specialiu prizu buvo pagerbtas penktąkart festivalyje pasirodęs legendinis režisierius Oliveris Stone. Trijų Oskarų laureatui, filmų „Volstrytas“ (orig. „ Wall Street“, 1987) ir „JFK: Džonas F. Kenedis. Šūviai Dalase“ (orig. „JFK“, 1991) kūrėjui, už indėlį į kino pramonę buvo įteiktas Donostija apdovanojimas. Prieš dešimtmetį, 50-ojo San Sebastiano festivalio metu šiuo prizu buvo pagerbtas „Krikštatėvio“ trilogijos režisierius Francis Fordas Coppola.

Rugsėjo 23 dieną San Sebastiano festivalyje įvyko naujausio O. Stone filmo – kriminalinio trilerio „Laukiniai“ premjera. Kaip teigiama oficialiame pranešime spaudai, Donostija apdovanojimu už indėlį į kino pramonės vystymąsi filmo premjeros dieną buvo pagerbtas ir korumpuotą kovos su narkotikais skyriaus policininką juostoje vaidinęs aktorius Johnas Travolta, šiuo metu išgyvenantis asmeninio gyvenimo dramą.

Picture
Į filmo premjerą Ispanijoje atvyko ne tik režisierius O. Stone ir aktorius Johnas Travolta, tačiau ir kriminaliniame trileryje „Laukiniai“ vaidinęs puertorikietis aktorius Benicio Del Toro, iš kurio rankų kolegos gavo Donostija apdovanojimą. Medaus mėnesį su vyru, aktoriumi Ryanu Reynoldsu kopinėjanti pagrindinio vaidmens atlikėja Blake Lively ir pailsėti nusprendusi aktorė Salma Hayek San Sebastiano kino festivalyje nedalyvavo.

Kiti Donostija premijai šiemet nominuoti aktoriai Ewanas McGregoras ir Tommy Lee Jonesas buvo apdovanoti rugsėjo 27-28 dienomis. Kiek anksčiau šią premija yra gavusios tokios žvaigždės kaip Catherine Deneuve, Robertas De Niro, Al Pacino, Johnas Malkovichius, Woody Allenas, Julia Roberts, Quentinas Tarantino, Antonio Banderasas, Stevenas Spielbergas, Federico Fellini ir kiti.

Picture
Naujasis režisieriaus Oliverio Stone filmas „Laukiniai“ papasakos istoriją apie talentingą verslininką Beną (akt. Aaron Taylor-Johnson) ir buvusį karį, skolų išmušinėjimo meistrą Čoną (akt. Taylor Kitsch), Kalifornijoje pradėjusius kanapių auginimo verslą. Žaibiškai įsisukusią veiklą lydi vis daugiau problemų, kurias spręsti pasitelkiamas korumpuotas ir velniškai gudrus CŽV agentas (akt. John Travolta), tampantis bejėgiu prieš Beno ir Čono veikla susidomėjusį Meksikos narkotikų kartelį. Atmetę mafijos vadeivos, ugningosios Elenos (akt. Salma Hayek), pasiūlymą bendradarbiauti jaunuoliai suvokia prisivirę košės. Štai dabar vyrukams teks gelbėti ne tik ties žlugimo riba atsidūrusį savo verslą, tačiau ir dešiniosios Elenos rankos (akt. Benicio Del Toro) pagrobtą jų mylimąją O (akt. Blake Lively)...

Šekspyriškos aistros, kaitri Kalifornijos saulė ir pavojingi triukai su Meksikos narkotikų prekeiviais kine karaliaus nuo spalio 5dienos.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1