Picture
Jos tai patyrė kino teatre. Didelį, svaiginantį O!

Žurnalas „Cosmopolitan“ praėjusią savaitę surengė išankstinius gundančios romantinės komedijos „Mano didysis O!“ seansus.

Režisierės Tanyos Wexler filmas „Mano didysis O“ pasakoja neįtikėtinai skambančią, bet tikrą istoriją, kaip prieš daugiau nei 100 metų britų gydytojas Mortimeras Granville‘as, ieškodamas būdų gydyti isterijos, melancholijos ir depresijos kamuojamas aukštuomenės damas, atsitiktinai išrado pirmąjį elektromechaninį vibratorių.

Picture
Atsinešk į kiną vibratorių – tokia buvo žurnalo „Cosmopolitan“ užduotis. Ir – sunku patikėti! – beveik kiekviena lietuvė jų turi mažiausiai vieną. Mojavo vibratoriais seansų metu nė kiek nesidrovėdamos.

Juokas, pokštai, žaidimai ir intelektualinis orgazmas kino teatre – taip praėjo filmo peržiūros šalies miestuose. Pasak organizatorių, drąsiausiai pasirodė Panevėžio merginos – dauguma jų turėjo net po du vibratorius. Nuo jų neatsiliko šiaulietės, kurios kalbėjo apie seksą neraudonuodamos, o alytiškės stebino seksualiniu išprusimu. Pasirodo, lietuvaitės drąsiai kalba apie orgazmą ir nesigėdija savo seksualumo!

Picture
Kad ir kaip keista, tačiau labiausiai kuklinosi kaunietės ir vilnietės. Tiesa, kaunietės pademonstravo nuostabias kojas – merginos atsiliepė į „Cosmopolitan“ aprangos kodą ir kino teatre parodė raštuotas pėdkelnes.

Kartu su merginomis į seansus atskubėjo ir vaikinai, kuriems knietėjo iš filmo „Mano didysis O!“ sužinoti moterų paslaptis...

Beje, keli vyrukai atsinešė savo draugių vibratorius ir laimėjo „Cosmopolitan“ prizus – knygas „Tobulo orgazmo vadovas“. Šį vadovą reikėtų įteikti kiekvienam Lietuvos vyrui – kad nepamirštų, jog lovoje mylisi dviese ir moters malonumas taip pat svarbu.

Picture
Džiugu, kad lietuviai nebebijo žodžio „seksas“. Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose – filmo apie pirmąjį vibratorių sąmojai buvo palydimi pritariančiu juoku“, – kalbėjo „Garsų pasaulio įrašų“ kino skyriaus vadovė Daiva Laskauskienė.

Pasak jos, ši sąmojinga romantinė komedija – smagus būdas įsimylėjusioms poroms praleisti laiką kartu, mat oficiali filmo „Mano didysis O!“ premjera įvyks vasario 10 dieną, Valentinos dienos išvakarėse.

Ir vargas tiems, kas meilės dieną nepatirs didžiojo O!
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1