Picture
Belaukiant veiksmo trilerio „Vaizdo dienoraštis“ (orig. „Chronicle“) pasirodymo didžiuosiuose kino ekranuose, kino studija „20th Century Fox“ kviečia filmo gerbėjus kurti plakatus, kuriuose atsispindėtų filmo „Vaizdo dienoraštis“ tematika ir filme pateiktos idėjos.

Akimirkai įsivaizduokite, kad esate paauglys, apdovanotas nežemiškomis galiomis. Ką darytumėte ir kaip pakeistumėte pasaulį? Kūrėjai kviečiami dalintis savo vizijomis, į pagalbą pasitelkiant įvairias meno rūšis. Menininkų sukurti darbai bus publikuojami svetainėje http://whatareyoucapableof.tumblr.com/, kur bus patalpintos viso pasaulio filmo gerbėjų, menininkų ir kitų talentingų žmonių sukurtos iliustracijos, kurias įkvėpė filmas „Vaizdo dienoraštis“.

Picture
Svetainėje savo darbus publikavo ir prie projekto prisijungę penki pripažinti menininkai Marko Manevas, Mattas Fergusonas, Fernando Reza, Keronas Grantas ir Edas McGowanas, kviečiantys susipažinti su jų interpretacijomis bei raginantys prie projekto prisijungti kitus kūrėjus.

Filmo „Vaizdo dienoraštis“ kūrėjai ir kino studija „20th Century Fox“ kviečia prisijungti prie projekto ir elektroniniu paštu chronicle.tumblr@gmail.com siųsti savo kūrybinius darbus. Kurkite originalius bei ryškius plataus ir įrodykite savo talentą! Patekite į geriausiųjų sąrašus ir pasauliui praneškite apie save!

Picture
„Vaizdo dienoraštis“ – tai pirmas vos 26-erių režisieriaus Josh Trank filmas, pasakojantis istoriją apie tris eilinius paauglius. Aptikę keistą radinį šie jaunuoliai įgyja paranormalių galių, suteikiančių galimybę daryti neįmanomus dalykus. Naujiesiems gebėjimams nenumaldomai stiprėjant, vaikinų gyvenimai staiga ima nekontroliuojamai slysti iš rankų, o nepaprastos galios parodo tamsiąją savo pusę ir atskleidžia juoduosius jaunuolių asmenybių užkaborius. Prasideda nekontroliuojamų įvykių virtinė, kurios pabaiga – nenuspėjama...
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1