Picture
Šią vasarą vykusi bandomoji režisieriaus Andrew Stantono nuotykių filmo „Džonas Karteris“ peržiūra maloniai nustebino filmo prodiuserius ir investuotojus. Net 75proc. filmą stebėjusių respondentų jam skyrė įvertinimą „labai gerai“ ir „puikiai“.

Reikia pripažinti, jog filmo režisierius darbuojasi iš peties – gerai žinomas animacijos srityje A.Stantonas, kaip ir jo kolega, Bradas Birdas, savo jėgas nusprendė išmėginti kurdamas vaidybinį pilnametražį filmą. Anksčiau A. Stantonas darbavosi ties anniamciniais projektais „WALL-E. Šiukšlių princo istorija“, „Žuviukas Nemo“ ir „Iš vabalų gyvenimo“.

Kalbama, jog režisierius labai jaudinasi prieš artėjančią filmo premjerą, ir savo filmą gludina kruopščiau negu bet kuris juvelyras. Tokios priežastys suprantamos – studijos „Pixar“ animaciniais filmais pelnęs visuotinį pripažinimą vyras visai nenori griūti veidu į purvą, tad gludindamas smulkiausius filmo kadrus režisierius siekia filmą paversti tobulu reginiu žiūrovų akims.

Picture
Pranešama, kad praeitą balandį režisierius pareikalavo 18 dienų kai kurių filmo scenų pakartotiniam filmavimui, motyvuodamas siužetinės linijos stiprinimu. Tačiau Holivude į pakartotinį filmavimą žiūrima gana skeptiškai. Toks filmavimas dažniausiai reiškia, jog viskas pavyko ne taip, kaip buvo tikėtasi, jog dalį filmo scenų reikia taisyti ir perdarinėti, vadinasi, filmas nėra itin vykęs.

Tačiau, priešingai, vyraujančiai taisyklei, A.Stantono atvejis visiškai kitoks. Režisierius, būdamas užkietėjusiu perfekcionistu yra įpratęs itin kruopščiai darbuotis ties kiekvienu filmo kadru ir jį gludinti iki tobulumo – tas ypač paprasta dirbant su animaciniais projektais. „Menas – tai chaosas, todėl reikalinga tam tikra sistema“,- teigia vyras, kurio prašymas skirti papildomas 18 dienų pakartotiniam filmavimui buvo patenkintas.

Picture
Kaip praneša NY Magazine, teigiantis, jog informaciją gavo iš patikimų šaltinių, kompanija „Walt Disney“ yra pasiruošusi kibti į „Džono Karterio“ tęsinio filmavimo darbus su sąlyga, jog pirmasis filmas uždirbs ne mažiau kaip 700 mln. JAV dolerių. Pati studija šių žinių nekomentuoja, tačiau režisierius A.Stantonas užsimena, jog norėtų sukurti šio filmo trilogiją.

Filmas sukurtas Tarzano kūrėjo, Edgaro Rice Burroughs pasakojimo „Marso Princesė“ (orig. „A Princess of Mars“) motyvais. Istorija pasakoja apie JAV Pilietinio karo veteraną Džoną Karterį (akt. Taylor Kitsch), kuris atsiduria Marse ir tampa dramatiškų įvykių merdinčioje planetoje liudininku.

Nuotykiai Marse prasideda kovo 9 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1