Picture
 „Jei žiūrėti reklamą, tai tik kartą metuose“ – su tokiu šūkiu lapkričio 26 d. į kino teatrus atkeliauja „Geriausios 2013 metų Kanų Liūtų reklamos”. Kaip ir kiekvienais metais abejingų nepaliekantis reginys privers dvi valandas neatplėšti akių nuo geriausių reklamos klipų, nes prestižiniais „Kanų liūtais“ apdovanoti darbai  išsiskiria aukščiausia kokybe, novatoriškomis idėjomis, humoru, šoku ir socialinio ugdymo metodais.

Jau šį penktadienį  „Geriausios 2013 metų Kanų Liūtų reklamos” kviečia žiūrovus įsigyti bilietus į kasmetinį reginį, kurio metu  bus galima mėgautis jubiliejinio tarptautinio „Kanų Liūtų“ reklamos festivalio nugalėtojų darbais. Tik šiandien žiūrovai  turi galimybę įsigyti bilietus už mažesnę kainą. Be to lapkričio 26 dieną vienu metu net septyniuose Lietuvos miestuose rodomas geriausias pasaulio reklamas žiūrovai galės pamatyti kur kas patogesniu metu – 19.00 ir 22.00 val.

Šiemet 60-tą jubiliejų švenčiantis tarptautinis Kanų Liūtų reklamos festivalis („The Cannes Lions International Advertising Festival”) buvo išties įspūdingas: jo metu buvo demonstruojami bei renkami geriausi reklamos ir rinkodaros darbai, rengiami seminarai, kūrybinės dirbtuvės, apdovanojimų ceremonijos bei daugybė išskirtinių vakarėlių.

Šiais metais festivalyje dėl prestižiškiausių reklamos apdovanojimų konkuravo 34 300 kruopščiai atrinktų geriausių videoklipų. Iš viso įvairius apdovanojimus pelnė 131 reklamos šedevras, iš kurių  tradiciškai buvo sudaryta šių metų Geriausių 2013 metų Kanų Liūtų reklamų”  2 valandų trukmės programa. Joje žiūrovai galės pamatyti  visus darbus,  šiemet gavusius bronzos, sidabro, aukso ir „Grand Prix“ apdovanojimus. Tarp daugelio prekinių ženklų šiais metais labiausiai išsiskyrė tokių kompanijų kaip „Coca-cola“, „Volkswagen“, „Nike“, „Direct TV” reklama.  

2013 m. lapkričio 26 d. 19.00 ir 22.00 val. Geriausios 2013 metų Kanų Liūtų reklamos” - „Forum Cinemas” kino teatruose visoje Lietuvoje bei kino teatre „Pasaka“. 

Tik Spalio 18 d. bilieto kaina - 20 Lt.    
Nuo Spalio 19 d. bilieto kaina – 25 Lt.

Keletas šiemet tarptautiniame Kanų Liūtų reklamos festivalyje apdovanotų darbų: Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1