Picture
Naujojo režisieriaus Peterio Jacksono filmo „Hobitas: nelaukta kelionė“ premjerai Naujoji Zelandija ruošiasi mažų mažiausiai įspūdingai – apyvartoje jau cirkuliuoja monetos, kurias puošia filmo herojų atvaizdai, o šalies sostinė buvo pervadinta Viduržemiu. Tokie šalies Vyriausybės žingsniai buvo žengti siekiant į šalį pritraukti naujus turistų srautus. Nepaisant originalių ir netikėtų Vyriausybės sprendimų, visa tai nublanksta prieš spalio 25-ąją šalyje pristatytą reginį – tą dieną Velingtono oro uoste pasirodė gigantiško dydžio Golumo, gaudančio žuvį, skulptūra, iškilusi virš pagrindiniame terminale esančių keleivių galvų.

1200 kilogramų sverianti skulptūra yra 13 metrų ilgio ir 3 metrų aukščio bei pasitinka ir išlydi visus Velingtono oro uosto svečius, primindama apie artėjančią filmo „Hobitas: nelaukta kelionė“ premjerą, kurios nekantriai laukia viso pasaulio kino žiūrovai.

Golumo kūnas pagamintas iš didelių putplasčio plokščių bei padengtas specialiu gumos mišiniu. Milžiniško dydžio skulptūra, kurią sudaro 9 atskiros dalys, dalimis buvo atgabenta į Velingtono oro uostą bei trijų naktų bėgyje surinkta į vieną skulptūrą (kaip vyko šis procesas galite pamatyti žemiau esančioje vaizdo medžiagoje).

Už šio originalaus sumanymo Golumą įkurdinti oro uoste slepiasi penkiais Oskarais už dizainą, specialiuosius efektus ir kostiumus apdovanota Naujosios Zelandijos dizaino studija Weta Workshop, savo Facebook profilyje parodžiusi ir nupasakojusi Golumo kūrimo procesą.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1