Picture
„Forum Cinemas“ projektas ALTERNA-LIVE - penkių roko legendų koncertų didžiajame ekrane ciklą pradeda nuo QUEEN. Spalio 16 dieną,19 val. FC kino teatruose Vilniuje („Vingyje“ ir Akropolyje), Kaune bei Klaipėdoje „kvynų“ gerbėjai galės iš naujo išgyventi tą nepakartojamą atmosferą, kurią sukūrė šie roko muzikos gigantai kartu su 80 000 žmonių minia.

Nufilmuota 1986-aisiais, koncertinė juosta „Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest ‘86“ neseniai buvo atnaujinta skaitmeniniu būdu (tiek vaizdas, tiek 5.1 Surround garsas) ir kino ekranuose bus parodyta pirmąjį kartą. Prieš filmą žiūrovai turės galimybę pamatyti unikalų 25 minučių trukmės dokumentinį pasakojimą. Jis prasideda nuo vienos didžiausių QUEEN šlovės akimirkų: 1985-ųjų liepos 13-osios, kuomet ketveriukė tapo mega-koncerto „Live Aid“ „vinimi“ ir seka grupę visus kalendorinius metus iki pat koncerto Budapešte.

Šis šou taip pat užima svarbią vietą tiek pačių QUEEN, tiek muzikos, tiek apskritai pasaulio istorijoje. 1986-ųjų metų grupės koncertinis turas „Magic Tour“ į istoriją įrašytas kaip paskutinis originalios QUEEN sudėties koncertų turas. Freddie Mercury jau tuomet žinojo, kad serga AIDS ir nors grupė vėliau išleido dar du albumus („The Miracle“, 1989 ir „Innuendo“, 1991)EN sudėties skutinis pilnas koncertų turas, kuriuos, tiek apskritai istorijos ikos gigantų kartu su , į kelią originalia sudėtimi „kvynai“ nebeišvyko.

Picture
Pasaulyje tuo metu priešprieša tarp Sovietų Sąjungos ir JAV jau mažėjo. Šalys, buvę už geležinės uždangos, ėmė liberaliau žvelgti į „supuvusio kapitalistinio pasaulio“ apraiškas. Kuomet grupei QUEEN buvo pasiūlyta pirmąkart į savo koncertinį turą įtraukti Vengriją, jie nedvejojo nė sekundės. Ir tapo pirmąja Vakarų grupe, ne tik grojusia komunistinėje Vengrijoje, bet ir apskritai pirmąja įleista už tuometinės „geležinės uždangos“. „Kvynų“ šou taip pat tapo didžiausiu visų laikų koncertu Budapešto stadione „Népstadion“. Vakarietiškos roko grupės apsilankymas buvo toks reikšmingas tuometiniams Vengrijos vadovams, kad jie surinko geriausius šalies operatorius bei garso technikus ir įpareigojo tinkamai įamžinti šį įvykį.

Unikalus ne tik muzikinėje, bet istorijoje apskritai koncertas – „Hungarian Rhapsody: Queen Live In Budapest ‘86“ – spalio 16 dieną, septintą vakaro „Forum Cinemas“ kino teatruose Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune. Bilietai jau parduodami. 
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1