Picture
Rytoj, liepos 14 dieną, Vilniuje organizuojamos pirmosios šalyje lenktynės ant šluotų. Jose varžysis „Hario Poterio“ gerbėjai, susirinkę į didžiausią Lietuvoje šio filmo premjerai skirtą renginį prekybos ir pramogų centre „Ozas“. 17 val. prasidėsiančiame renginyje taip pat vyks „Hario Poterio“ herojų antrininkų atranka, gražiausios šluotos rinkimai bei bus rodomas specialus „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ seansas.

„Užsienio šalyse kiekvieno naujo „Hario Poterio“ filmo proga kino teatruose, prekybos centruose ir kitose viešosiose erdvėse organizuojami įspūdingi renginiai filmo gerbėjams. Šio filmo fanų gausu ir Lietuvoje, šalyje veikia „Hario Poterio“ gerbėjų klubai. Su keliais jų bendradarbiavome organizuodami renginį, tad žinome, jog jie nekantriai laukia ne tik paskutiniosios Poteriados dalies, bet ir didžiausio kada nors šalyje vykusio filmo apie Harį Poterį premjerai skirto renginio“, – teigė prekybos ir pramogų centro „Ozas“ vadovė Inga Navickaitė.


Pasak jos, visiems norintiems dalyvauti lenktynėse renginio organizatoriai šluotų parūpins, tačiau atvykstantys į renginį taip pat kviečiami atsinešti kuo gražiau ir originaliau papuoštus šiuos raganų ir raganių atributus bei varžytis gražiausios šluotos konkurse, kurio nugalėtojui atiteks originali lenktyninė šluota „Nimbus 2001”.

Renginyje laukiama ir „Hario Poterio“ herojų antrininkų, kurių panašiausiam į Harį Poterį, Hermioną Įkyrėlę, Ronį Vizlį, Dumbledorą, Hagridą ar kitą filmo personažą atiteks originalaus dydžio pergamentinis Hogvartso žemėlapis. Dėl jo galima varžytis jau dabar patalpinus panašumą į vieną iš herojų įrodančią nuotrauką „Ozo“ profilyje socialiniame tinkle „Facebook“. 

„Hario Poterio“ gerbėjų renginyje taip pat lauks Lietuvos kino akademijos atstovų pasakojimas apie kino pasaulį, jo atsiradimo bei kūrimo kelią, magijos teatro „DiArchy“ pasirodymas, įvairios užduotys ir viktorinos, kuriose daugiausiai žinių apie rašytojos J. K. Rowling sukurtus personažus ir jų nuotykius turintys dalyviai galės laimėti įvairius „Hario Poterio“ filmų atributus. Renginys baigsis 20 val. specialiu „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ seansu prekybos centro trečiame aukšte įsikūrusiame kino centre „Multikino“. Daugiau informacijos apie renginį internete adresu www.ozas.lt
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1