Picture
Nuo rugsėjo 22 dienos kino teatre „Pasaka” prasideda naujas paskaitų ciklas su charizmatiškąja kino kritike Izolda Keidošiūte. Šį kartą „Kino vakarai su Izolda” skirti išsamiam legendinių Holivudo režisierių pristatymui, tokių kaip Orson Welles, Charlie Chaplin, Alfred Hitchcock, Stanley Kubrick, Woody Allen, Bob Fosse, Francis Ford Coppola, Martin Scorsese, Steven Spielberg, Joel ir Ethan Coen.

Jau tradicija tapusiuose vakaruose kino teatre „Pasaka” vyksta gyva ir visuomet nauja diskusija. Kiekvieno susitikimo temą pristatyti ir savo įžvalgomis pasidalinti renginio sumanytoja I.Keidošiūtė kviečia garbius ir įdomius Lietuvos kino pasaulio svečius. Šį kartą pirmojoje ciklo paskaitoje, skirtoje amerikiečių kino legendai Orson Welles, viešės ir savo mintimis bei patirtimi su paskaitų klausytojais dalinsis lietuvių kino režisierius Gytis Lukšas. Holivudo meistrams dedikuotame kino vakarų cikle bus ir daugiau įdomių asmenybių, kurios dalinsis mintimis apie didžiųjų režisierių kūrybą bei įtaką šių dienų kultūrai.

„Praėjusiais metais paskaitų ciklai, skirti garsiausiems ir įtakingiausiems Europos kino režisieriams bei kino aktoriaus profesijai, sulaukė didelio kino mėgėjų susidomėjimo bei aktyvaus dalyvavimo. Šiais metais kino vakarų ciklą nusprendėme paskirti reikšmingiausiems Holivudo kūrėjams, ir, atrodo, neapsirikome, nes susidomėjimas paskaitomis viršijo visus lūkesčius”, - projekto sėkme džiaugiasi kino teatro edukacinių projektų koordinatorė Agnė Adomėnė. „Žinoma, į dešimties paskaitų ciklą sutalpinti visas Holivudo legendas neįmanoma, o kūrėjų atrankos procesas tikrai sudėtingas ir subjektyvus, todėl jau dabar galvojame šią idėją tęsti ir kitą pusmetį pristatyti tuos režisierius, kurie šį kartą nebuvo pasirinkti.”

10 paskaitų ciklas „Kino vakarai su Izolda“ prasideda rugsėjo 22 dieną ir vyks kiekvieną ketvirtadienį, 18:30 val., kino teatre „Pasaka“.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1