Picture
Šiandien prasideda vienas didžiausių kino renginių Lietuvoje: penktasis Tarptautinis Kauno kino festivalis. Su lietuviško filmo „Stebuklų laukas“ premjera duris atversiantis Kauno kino teatre „Cinamon“, festivalis geriausias pastarojo meto pasaulio kino juostas suks dar ir Kauno „Žalgirio“ arenoje bei Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje, o kitą savaitę atkeliaus į Vilnių bei kitus miestus.

Kauno kino festivalį atidaryme pasveikins Lietuvos kultūros ministras Arūnas Gelūnas ir Kauno miesto meras Rimantas Mikaitis. Su žiūrovais susitiks atidarymo flmo „Stebuklų laukas“ režisierius Mindaugas Survila ir kūrybinė grupė. Jauno ir jautraus režisieriaus juosta – tai poetinė sakmė apie žmones, kurių visuomenė nenori matyti, sukurta su šiluma.

„Jau vakar pradėjo leistis lėktuvai su Kauno kino festivalio svečiais, atvykstančiais į Kauną iš įvairiausių šalių. Tai – tikrasis ženklas, kad prasideda festivalis, tampantis traukos tašku ne tik Kauno ir visos Lietuvos kino žiūrovams, bet ir tarptautinio kino pasaulio dalyviams – režisieriams, prodiuseriams, aktoriams, platintojams, - sakė Kauno kino festivalio direktorė Ilona Jurkonytė. – Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami šiais metais savo žiūrovams pasiūlyti gero kino seansus, turtingus susitikimų, diskusijų, muzikos ir įkvėpimo.“

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1