Picture
www.beards.provocateuse.com
Internete pasirodė pirmasis Beno Afflecko režisūrinis darbas - trumpo metro filmas įspūdingu pavadinimu „Aš užmušiau savo žmoną lesbietę, pakabinau ją ant mėsininko kablio ir dabar turiu sutartį su Disney studija trims filmams“. YouTube svetainėje pristatomas 1993-ųjų filmas leidžia pamatyti tai, ką Amerikos Režisierių gildijos geriausiu metų režisieriumi išrinktas vyras kūrė prieš dvi dešimtis metų.

Ankstesniuose interviu, klausiamas apie filmą „Aš užmušiau savo žmoną lesbietę, pakabinau ją ant mėsininko kablio ir dabar turiu sutartį su Disney studija trims filmams“ režisierius ne kartą pavadino jį „siaubingu“, o leidiniui Entertainment Weekly teigė, jog „jis tiesiog košmariškas! Žinojau, jog noriu būti režisieriumi ir net sukūriau kelis trumpo metro filmus, tačiau būtent šis tiesiog persekioja mane. Aš juo nesididžiuoju, nes šis filmas atrodo taip, tarsi jį kūrė absoliučiai beviltišku esantis žmogus“, - kalbėdamas apie savo debiutinį filmą juokėsi šiandien garsiu, pripažintu ir apipiltu apdovanojimais esantis režisierius.

Praėjus vos penkeriems metams nuo šio filmo Benas Affleckas gavo pirmąjį ir kol kas vienintelį savo Oskarą už filmo „Gerasis Vilas Hantingas“ scenarijų.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1