Picture
Darganotais vakarais, kai norisi gražių ir šiltų vaizdų, kai nėra galimybių išskristi į šiltus kraštus pasinaudojus paskutinės minutės pasiūlymu, galima tiesiog pažiūrėti vasarišką filmą. Tokiomis akimirkomis puikiai tiks Graikijos Santorinio saloje nufilmuota Christos Georgiou komedija „Smulkus nusikaltimas“. Ši smagi istorija įamžinta autentiškoje vietoje, nuostabių Graikijos gamtos vaizdų apsuptyje.

Vieni šį filmą vadina juodąja romantine komedija, kiti - hičkokišku detektyvu, tačiau, deja, verkti jo metu galima tik iš juoko.

Nuostabaus grožio saloje dirbančiam policininkui Leonidui nėra kur panaudoti savo profesinių įgūdžių, nes bendruomenės gyvenimas teka ramia ir nuobodžia vaga. Užuot tyręs rimtus nusikaltimus, policininkas stato saloje ženklus „No nudism“ ir žiūri rytinį TV šou, kurį veda viena gražiausių salos merginų, Angeliki. Tačiau vieną dieną uolos papėdėje rastas alkoholiko Zacharijaus lavonas sudrumsčia salos tylą. Tyrimo metu, Leonidas įsivelia į daug juokingų situacijų, ir susipažįsta su gražiaja Angeliki.

Filmas alsuoja graikiška atmosfera, kurioje rasite gurmaniško maisto, folklorinės muzikos, tradicijų, papročių, o per kelią ne kartą prabėgs nerangus ožys ar asiliukas.

Graikų režisieriaus Christos Georgiou sukurtas filmas dalyvavo Šanchajaus, Karlovy Varų, Palm Springso, San Francisko festivaliuose, taip pat 2010 m. buvo rodomas „Kino pavasaryje“.


Pamatyk šį filmą nemokamai!

ISIC Lietuva organizacija sausio 26 d. į kino teatrą „Pasaka“ pamatyti šį filmą pakvies net 150 savo draugų. Nuo gruodžio mėnesio visi, dalyvaujantys ISIC pažymėjimų pratęsimo akcijoje „Užsisiūk kišenę!“, gali laimėti pakvietimus į šį filmą. Tereikia atnaujinti savo ISIC pažymėjimo galiojimą arba įsigyti naują pažymėjimą, registruoti savo naujo ISIC pažymėjimo serijos numerį isic.lt svetainėje. Dalyvaujantiems akcijoje bus išdalinta ir daugiau puikių dovanų.

Akcija „Užsisiūk kišenę!“ tęsiasi iki sausio 20 d.

Pakvietimus į filmą savo fanams ISIC taip pat dalins Facebook puslapyje ISIC Lietuva.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1