Picture
Žiema – tinkamiausias metas pasižiūrėti filmą, kuriame galima pajusti visus šalčiausio metu laiko „malonumus“ – akis lipdančią pūgą, kaulus stingdantį šaltį, žvarbų, veidus svilinantį vėją.

„Sniegynų įkaitai“ – tai protinga istorija su puikiomis veiksmo scenomis. Įtraukite „Sniegynų įkaitus“ į „būtina pamatyti“ filmų sąrašą“, – rekomendavo kino apžvalgininkas Paulas Chambersas (CNN Radio).

Picture
Ir daugelis amerikiečių įsiklausė į jo rekomendacijas bei teigiamus kitų kino kritikų atsiliepimus– prodiuserio Ridley Scotto („Gladiatorius“, „Juodojo vanago žūtis“, „Robinas Hudas“) ir režisieriaus Joe Carnahano („A komanda“, „Rūkstantys tūzai“) išgyvenimo drama savaitgalį JAV į kino teatrus priviliojo daugiausiai žiūrovų.

Filmas nepaliko jokių vilčių praėjusios savaitės lyderiui fantastiniam filmui „Kitas pasaulis. Pabudimas“, sulaukęs beveik dvigubai daugiau žiūrovų.

“Sniegynų įkaitai” pasakoja apie lėktuvo katastrofą patyrusio ir atšiauriuose Aliaskos sniegynuose atsidūrusio žmonių būrelio kovą už gyvenimą.

Picture
Jie turi vos kelias dienas pasiekti už šimtų kilometrų esančią gyvenamąją vietovę, kitaip gresia žūtis. Žmonės neturi nei ryšio su pasauliu, nei maisto, o siaučiant pūgai galimybė išgyventi atrodo mažai reali.

Be to, žmones ima persekioti plėšrių vilkų gauja. Vilkai niekada nėra matę žmonių, todėl nejaučia baimės. Vien

tik jausmai mylimai moteriai suteikia pagrindiniam veikėjui Otvėjui (filme jį suvaidino britų kino žvaigždė Liamas Neesonas) jėgų grumtis už gyvenimą.

Ar pavyks įveikti gamtos stichiją? Ar pavyks Otvėjui išgyventi?

Picture
Lietuvos kino gerbėjai tai sužinos jau šį penktadienį – ledinė pūga atpūs šią kvapą gniaužiančią istoriją iš JAV tiesiai į mūsų šalies kino teatrus.

„Sniegynų įkaitai“ turėtų būti ir daugelio Lietuvos kino gerbėjų „būtina pamatyti“ filmų sąraše.

JAV kino teatrų savaitgalio Top 3 (Sausio 27-29):
1. „Sniegynų įkaitai“ (The Grey) – 20 milijonų JAV dolerių
2. „Kitas pasaulis. Pabudimas“ (Underworld Awakening) – 12,5 milijonų JAV dolerių
3. „Daug vargo dėl pinigų“ (One for the Money) – 11,7 milijonų JAV dolerių
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1