Picture
Vienoje iš kino kompanijai „Paramount“ priklausančių filmų peržiūros salių režisierius Jamesas Cameronas pristatė 18 minučių trukmės iškarpų iš trimačio „Titaniko“ rinkinį. Susirinkusieji pamatė dramatiškiausius ir romantiškiausius filmo epizodus. Anot peržiūroje dalyvavusių žiūrovų, „Titanikas“ – geriausias kada nors didžiajame ekrane rodytas filmo konvertavimo į 3D formatą pavyzdys. Daugiau kaip metus ties filmo konvertavimu dirbusios 300 specialistų komandos darbas žiūrovams pasirodė mažų mažiausiai įspūdingas.

2012-aisiais pasirodysiantis filmas yra ta pati 1997-ųjų „Titaniko“ istorija, pritaikyta žiūrėti filmą 3D formatu. „Nepakeitėme nei vieno kadro – laivas nuskęs, o finaliniai filmo epizodai išliks tie patys“, - pasakojo režisierius J. Cameronas. Anot jo, trimatė filmo versija leis giliau pasinerti į istoriją ir išgyventi stipresnį emocijų pliūpsnį.

Picture
Paklaustas ar seks savo kolegos, režisieriaus George Lucaso, šiuo metu baigiantį konvertuoti pirmąjį „Žvaigždžių karų“ epizodą, pėdomis, J. Cameronas tvirtino norintis kurti naujus filmus, o ne kapstytis praeityje. Tačiau tuoj pat pridūrė turintis idėją sėkmingiausius savo filmus pristatyti 3D formatu. „Manau, daug kas priklausys nuo „Titaniko“. Norime pamatyti, kas laukia trimatės filmo versijos – kiek žiūrovų norės pamatyti šią juostą ir kokį pelną ji atneš. Tikėtina, jog konvertuosiu ir antrąjį „Terminatorių“, nuo kurio ir norėčiau pradėti geriausių savo filmų konvertavimą į 3D“, - pasakojo vyras.

Picture
Tuo metu jaunučiai aktoriai Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio 1997m. „Titanike“ atlikę pagrindinius vaidmenis, kitą rytą po filmo premjeros pabudo būdami pirmo ryškumo žvaigždėmis. „Jaučiau savotišką asmenybės susidvejinimą. Tarsi turėčiau Avatarą, jeigu kalbėtume J. Camerono terminais“, - juokėsi L. DiCaprio. Aktorius pripažįsta, kad netikėtai užgriuvusi šlovė privertė sumokėti populiarumo kainą, ir vienintelis į darbų virtinę įsisukusio jaunuolio troškimas tebuvo karjeros pertrauka ir nors truputis poilsio. „Jaučiausi kaip automobilis, kurio degalai baigėsi. Galėjau sustoti ir nebeatsikelti bet kurią akimirką“, - varginančias akimirkas prisiminė aktorius L. DiCaprio.

Picture
Aktoriaus partnerė filme K. Winslet pasakojo, jog populiarumo banga privertė ją vertinti asmeninį gyvenimą ir nugramzdino į kovą su antsvoriu. „Norėjau būti liekna ir graži, jaučiau didelį išorinį spaudimą, o mano kūnas protestavo ir norėjo būti kitokiu. Tik bėgant metams supratau, kad išdžiūvusi oda ir styrantys kaulai nėra nei grožio, nei moteriškumo simboliu, ir nustojau kankinti save. Dabar myliu savo kūną ir nesiruošiu badauti tik tam, kad patikčiau aplinkiniams. Jeigu jums esu per stora – tiesiog nesamdykite manęs“, - rėžė puikia figūra ir kietu charakteriu pasižyminti moteris.

Picture
Pasaulinė filmo „Titanikas“ premjera įvyks 2012-ųjų balandžio 6 dieną – praėjus lygiai šimtmečiui po laivo katastrofos. Į Lietuvą legendinis, meilės simboliu tapęs filmas atplauks dar po 6 dienų – balandžio 12-ąją.

Forum Cinemas informacija
Naujasis filmo treileris:
1997-ųjų filmo treileris:
16/1/2012 07:18:51 pm

Terminatorius pavadinime kabutėse, nes čia kodinis "Titaniko" pavadinimas?

Reply
18/1/2012 12:53:59 am

Taip, jūs teisus - FC pranešimo pavadinimas ne visai atitinka jo turinį. Pakeičiau jį į tikslesnį.

ReplyLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1