Picture
Belaukiant energingo filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ (angl. „Step Up Revolution“) premjeros, šokių karštinė apima ir Lietuvą. Majamio gatves žaibiškais pasirodymais užbūrę aktoriai-šokėjai įkvėpė ieškoti talentų ir mūsų šalyje. Kone iki pat filmo pristatymo šokėjai kviečiami dalyvauti nuotaikingame konkurse.

Prieš naujosios, jau ketvirtosios „Šokių hip-hopo ritmu“ dalies premjerą jau nuo liepos 2 dienos paskelbtas Geriausių Lietuvos šokėjų konkursas. Dalyvauti jame paprasta – tereikia nufilmuoti savo šokį ir įkėlus įrašytą vaizdą į „Youtube“ svetainę, atsiųsti jo nuorodą adresu sokis@zipfm.lt bei raginti bičiulius balsuoti vertinant pasirodymus www.zipfm.lt/sokis. Liepos 26 dieną 8 geriausi šokėjai susitiks prekybos ir pramogų centre „Ozas“, kuriame įvyks finalinės kovos.


Verta paskubėti dalyvauti, mat geriausiųjų laukia vertingi prizai, šlovė, o į antrąjį etapą, kuris prasidės liepos 16 dieną, atranka bus baigta jau liepos 13 dieną. Iš visų dalyvių toliau rungtis keliaus 8 dalyviai teisėjų sprendimu ir 8 publikos sprendimu.

Picture
Konkursui vaizdo medžiagą atsiuntusių šokėjų pasirodymus vertins kompetentinga Lietuvoje puikiai žinomų šokėjų komisija, kurią sudarys viena žinomiausių Lietuvos gatvės šokių šokėjų ir mokytojų Gaudrė Kazlauskaitė, šokių projekto „Tu gali šokti“ dalyvis Laurynas Žakevičius ir Paryžiuje šokėjo kelią pradėjęs gatvės šokių meistras Hubertas Laginas.

Lietuvoje filmo „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ premjera įvyks tuomet, kaip ir visame pasaulyje, liepos 27 dieną. Nauji šokio judesiai filme „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ dera su pasaulyje itin mėgstamais flashmob‘ais – žaibiškomis akcijomis, kuomet šokėjai staiga ir netikėtose vietose užkrečia nieko neįtariančius praeivius, muziejaus lankytojus ar biuro darbuotojus šokiu.

Picture
Pagrindinius vaidmenis filme atlieka profesionali šokėja Kathryn McCormick, o ją sužavi anksčiau modeliu dirbęs itin plastiškas aktorius Ryanas Guzmanas. Abu juos suvienija aistra šokiui ir noras išsaugoti istorinę kaimynystę, kuriai grasina pasipelnyti norintys verslininkai. „Šokis hip-hopo ritmu. Revoliucija“ įprasmina daugybės šokėjų siekį kurti ir pasirodyti aukštesnio tikslo vardan ir įrodo, kad vienybė – itin vertinga.

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1