Picture
Aktorius Mattas Damonas, daugeliui puikiai pažįstamas kaip slaptasis agentas Džeisonas Bornas, pakviestas filmuotis ketvirtojoje borniados dalyje „Bornas. Palikimas“ (orig. „The Bourne Legacy“, 2012), atsakė tai padarysiąs tik tuo atveju, jeigu filmą režisuos Paulas Greengrassas. Pastarajam atsisakius, ketvirtojo filmo vairą į savo rankas perėmė trims borniados filmams scenarijus rašęs Tony Gilroy, o dar vienu slaptuoju CŽV agentu tapo aktorius Jeremy Renneris.

Nors ketvirtajame filme M. Damonas taip ir nepasirodys (žiūrovai išvys tik jo nuotrauką), Holivude netruko pasklisti gandas, jog tiek M. Damonas, tiek J. Renneris ketina kartu filmuotis penktajame borniados filme.

Filmo „Bornas. Palikimas“ prodiuseris Frankas Marshallas teigė, jog šis filmas – tarsi M. Damono atostogos, po kurių filmo kūrėjai šią žvaigždę ir vėl norėtų matyti Džeisono Borno kailyje. Nors Jungtinėse Amerikos Valstijose juosta startuoja tik rugpjūčio 10 dieną, prodiuseris jau žvelgia ateičiai į akis ir planuoja juostos tęsinius. „Filme sužinosite, kad „Treadstone“ nebuvo vienintele CŽV programa. Jų daug ir kiekvienoje jų dalyvauja agentai, kurių galimybės – neišmatuojamos, tačiau labiausiai norėčiau, kad penktajame mūsų filme jėgas suvienytų Mattas Damonas ir Jeremy Renneris“, - vylėsi prodiuseris.

Picture
Britų leidinio „Empire“ kalbintas aktorius Jeremy Renneris praskleidė ketvirtojo filmo scenarijų ir papasakojo apie savo įkūnijamą herojų Aroną Krosą. Aktorius teigia, jog Aronas kitoks negu daugeliui pažįstamas Džeisonas Bornas. „Aronas puikiai žino kas jis ir sąmoningai sutiko dalyvauti programoje, norėdamas būti komandos nariu. Praeityje jis buvo kariu, tačiau jam norėjosi būti kažko dalimi, turėti tikslą, kurį iš jo atėmė“, - mįslingai apie būsimą filmą kalbėjo aktorius, užsiminęs, jog borniadoje norėtų suvienyti jėgas M. Damonu.

Lietuvoje rugsėjo 14 dieną startuosiantis veiksmo trileris šįkart papasakos istoriją apie CŽV slaptą agentą Aroną Krosą (akt. Jeremy Renner). Kaip ir Džeisonas Bornas tapęs programos „Treadstone“ dalyviu, Aronas neketina taikstytis su vadovybės sprendimais ir bando atskleisti pasaulinio masto CVŽ sąmokslą. Tačiau situaciją apsunkina tai, jog Aronas Krosas yra medžiojamas slaptojo agento Byerio (akt. Edward Norton) ir dabar vyrukui teks ne tik išpainioti sąmokslų ritinį, tačiau ir bandyti išgyventi, pasitelkiant savo gebėjimus.

Nauji herojai, intriguojantis siužetas ir dar painesnės CŽV paslaptys – visa tai įtempto siužeto veiksmo trileryje „Bornas. Palikimas“ jau nuo rugsėjo 14 dienos.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1