Picture
Kaip prasimušti į Holivudą? Kartais užtenka būti tik karštu žinomo filmo gerbėju, sukurti įsimintiną vaizdo klipą ir įdėti jį į „YouTube“ svetainę.

Taip padarė karštas filmo „Nesunaikinami 2“ gerbėjas. Jis sukūrė savo mėgstamiausio filmo vaizdo klipą ir pasidalino juo su draugais. Šis klipas „YouTube“ svetainėje iškart susilaukė daugybės pagyrų ir netrukus atkreipė Holivudo kino studijos „Lionsgate“, kuri pristato „Nesunaikinami 2“, dėmesį.

Dar daugiau. Anonsas taip sužavėjo „Lionsgate“ atstovus, kad šie nusprendė gerbėjo sukurtą vaizdo klipą įdėti į oficialų filmo puslapį. Nors „Lionsgate“ yra sukūrusi jau du „Nesunaikinami 2“ filmo anonsus, tačiau būtent gerbėjo sukurtas vaizdo klipas pristato superfilmą oficialioje svetainėje.

Picture
Kino studija pradėjo naudoti šį vaizdo klipą ir filmo reklamos kampanijoje. O kai kurie komentatoriai „YouTube“ svetainėje ragina šį vaizdo klipą rodyti kino teatruose net kaip oficialų filmo „Nesunaikinami 2“ anonsą. Gal filmo autoriui bus pasiūlytas ir darbas „Lionsgate“ rinkodaros skyriuje?!

Šio anonso siužeto ašis – gerbėją papiktinusi „The New York Times“ apžvalgininko Adamo Sternbergho citata, kad Amerika pamiršo, kaip kurti veiksmo filmus: „Šiuolaikiniame kine vyrauja kompiuterinė animacija ir raumeningi prakaituoti komandosai užleido vietą vyrams su superdidvyrių kostiumais... Veiksmo filmo žanras nuėjo į nebūtį.“

„Ar tikrai?“ – klausia kino gerbėjas.

Picture
Pažiūrėsim! Rugpjūčio 17 dieną veiksmo filmų legendos Sylvesteris Stallone, Arnoldas Schwarzeneggeris, Bruce‘as Willisas, Jeanas Claude‘as Van Damme‘as, Jasonas Stathamas, Jetas Li, Dolphas Lundgrenas ir net pats Chuckas Norrisas parodys, kad kovinių filmų žanras gyvas.


Jokių kostiumų, neperšaunamų skydų, jokių kaukių. Tikri vyrai su tikrais ginklais. Pasiruoškite sprogimui – Nesunaikinami vyrai sugrįžta į kino ekranus!

 „Garsų pasaulio įrašų“ informacijaLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1