Picture
Kaip praneša „20th Century Fox“ režisierius Timūras Bekmambetovas, pirmieji jo siaubo ir veiksmo trilerį „Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“ išvys amerikiečių kariai. Pirmosios peržiūros metu, paties Timo Burtono prodiusuojama juosta bus parodyta lėktuvnešio „Abraomas Linkolnas“ įgulai. Vėliau filmą stebės artimuosiuose Rytuose misijas vykdantys kariūnai, slaptose karinėse bazėse įsikūrę kariai bei karinių laivų įgulos. Kaip skelbia „20th Century Fox“, planuojama, jog iš viso filmą pamatys apie 15 tūkstančių karių.

Praėjusią savaitę vieni pirmųjų filmą išvydo amerikiečių karinės bazės Džibutyje kariai. Apie išvyką į vienintelę JAV karinę bazę Afrikoje savo Twitter paskyroje pranešė pats filmo režisierius T. Bekmambetovas.

Picture
Filmo „Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“ kariams skirtose peržiūrose dalyvaus pagrindinio vaidmens atlikėjas Benjaminas Walkeris, įkūnijęs šešioliktąjį JAV prezidentą, o filmą pristatys režisierius T. Bekmambetovas, padedamas scenarijaus ir to paties pavadinimo knygos autoriaus Setho Grahame-Smitho. „20th Century Fox“ atstovai praneša, jog visiems norintiems žiūrovams bus išdalinti cilindrai ir tamsoje šviečiančios vampyrų iltys, pagyvinsiančios filmo peržiūrą.

Įkvepiančiu filmu juostą „Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“ vadinantis režisierius T. Bekmambetovas prasitarė, jog sprendimas pirmiesiems filmą parodyti amerikiečių kariams kilo norint ne tik prablaškyti jų kasdienybę, tačiau ir įkvėpti kariūnus, kino ekrane demonstruojant istoriją apie vieną iškiliausių JAV prezidentų.

Picture
Visai neseniai internete debiutavo įdomi muzikinė kompozicija-treileris iš naujo, dar neišleisto amerikiečių roko grupės „Linkin Park“ albumo. Muzikiniame treileryje girdima grupės daina „Powerless“ tapo pagrindu juostos „Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“ muzikiniam garso takeliui. Kaip praneša grupės „Linkin Park“ atstovai, ši daina pateks į naujausią jų albumą „Living Things“, prekyboje pasirodysiantį jau birželio 26 dieną.

„Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“ – tai savotiškas žvilgsnis į populiariausio JAV prezidento kovą su vergija. Kuomet vampyrai nužudo prezidento mamą, vyras nusprendžia kraujasiurbius išnaikinti kartą ir visiems laikams. Sužinojęs, jog vampyrų židiniu esti JAV pietūs, kuriuose vergvaldžiai globoja aštriadančius piktadarius ir išnaudoja vergus, Abraomas Linkolnas kyla į kovą, ketindamas ne tik nugalėti rasinę nesantaiką ir leisti įsivyrauti teisingumui, tačiau ir iki paskutinio vampyro išžudyti mirtį sėjančius kraujasiurbius. Įnirtinga iškiliausio JAV prezidento kova su vampyrais kino ekranuose prasidės jau rugpjūčio 3 dieną.

Parengė Amelija LučinskaitėLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1