Picture
„Bangų medžiotoja“ – šviesi ir labai optimistiška drama, sukurta remiantis Betani Hamilton autobiografine knyga „Bangų medžiotoja: tikra istorija apie tikėjimą, šeimą ir kovą dėl galimybės grįžti ant lentos“ (orig. „Soul Surfer: A True Story of Faith, Family, and Fighting to Get Back on the Board“), kurią ji parašė būdama vos keturiolikos. Kitaip tariant, šis filmas – tai tikra merginos istorija, sukurta nenaudojant jokių specialiųjų efektų, ir visgi, kažkurią sekundę sustabdanti kvėpavimą.

Picture
Betani Hamilton ir Anna Sophia Robb
Betani Hamilton – pašėlusi, tvirto charakterio mergina. Būdama viena geriausių pasaulio banglentininkių, ji verčia išsižioti iš nuostabos visus, stebinčius jos pasirodymus jūroje. Juostoje „Bangų medžiotoja“ pagrindinę heroję įkūnijusi Anna Sophia Robb iki filmavimo pradžios nebuvo pažįstama su banglente. Toli nuo vandenyno užaugusi mergina, nors ir išmoko banglentininkystės pradžiamokslį, tačiau filme filmavosi tik stambiuose planuose vandenyje. Visus žadą atimančius piruetus vandenyje išdarinėjo pati Betani Hamilton, griežtai atsisakiusi į filmavimo aikštelę įsileisti kaskadininkus ir dublerius.

Picture
Filmo režisierius Sean McNamara pasakojo, jog autobiografinė Betani knyga – labai šviesi, pozityvi ir tuo pačiu vaikiška. Juk autorei tuomet tebuvo 14 metų. Adaptuodami knygą scenaristai stengėsi išlaikyti merginos spinduliuojamą gyvenimo džiaugsmą ir tuo pačiu subrandinti istoriją bei pašalinti dalį vaikiškumo, ir pasakojimą padaryti įdomiu visoms amžiaus grupėms. „Betani – labai religinga mergina ir kiekviename savo interviu mini Dievą. Jos šeima remiasi tikėjimu, ir nusprendėme, jog šį tikėjimą ir tvirtybę pavaizduosime juostoje. Juk šiais laikais ne itin daug kūrėjų filmuose kalba apie tikėjimą savimi ir aukštesnėmis jėgomis“, - pasakojo režisierius S.McNamara.

„Bangų medžiotoja“ tai šviesi, jausminga ir gyvenimiška drama, kurioje susipina pasakiški vaizdai, neeiliniai įvykiai ir žmogaus charakterio stiprybė. Kino juosta didžiuosius kino ekranus pasieks jau rugsėjo 16 dieną.

Nuotraukos ir informacija www.forumcinemas.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1