Picture
Tarptautinio Kauno kino festivalio žiūrovai ir šiemet iš visų matytų filmų galės išrinkti jiems labiausiai patikusį ir jį apdovanoti. Antrus metus iš eilės festivalio rengėjai bendradarbiauja su „Turner Broadcasting System“ priklausančiu kokybiškų filmų kanalu „Silver“, kuris žiūrovų išrinkto filmo kūrėjams įteiks „Silver“ taurę ir skirs nemokamą reklamą kanaluose „Silver“ ir „Star!”, transliuojamuose Baltijos šalyse.

„Silver“ – tai TV kanalas, skirtas kino mėgėjams, kuriame rodomi kino kritikų pripažinti ir plačiai aptariami filmai, sukurti ne Holivudo studijose. Daugiausiai dėmesio skirdamas šiuolaikiniam kinui ir kūrėjams, „Silver“ nuolat pristato naujus režisierius, auktorius ir kino žanrus, suteikdamas žiūrovams galimybę savo namuose jaustis lyg kino festivalyje. Lietuvoje „Silver“ kanalą galima užsisakyti iš vietinių kabelinės ir skaitmeninės TV tiekėjų. Pernai žiūrovų apdovanojimas atiteko daugiausiai publikos simpatijų sulaukusiam kanadiečių režisieriaus Xaviero Dolano filmui „Įsivaizduojamos meilės“.

“Prieš metus prasidėjusiu bendradarbiavimu buvome patenkinti, tad ir šiemet drauge su „Silver“ tęsiame sumanymą įteikti žiūrovų apdovanojimą. Mūsų festivalio ir „Silver“ filmų kanalo puoselėjamos vertybės panašios – siekiame stiprinti kino kultūrą ir skatinti diskusijas. „Silver“ taurė yra ne vien publikos simpatijų ženklas. Ją įteikdami prisidedame prie gero kino sklaidos, tad šis apdovanojimas tampa tiltu tarp kino kūrėjų ir jo žiūrovų,“ – sakė festivalio direktorė Ilona Jurkonytė.

„Labai džiaugiamės galėdami Tarptautiniame Kauno kino festivalyje pristatyti žiūrovų apdovanojimą. „Silver“ didžiuojasi tuo, kad remia kino kultūrą, atkreipdamas dėmesį į filmus, sukurtus ne Holivudo studijose. Šis apdovanojimas paskatins žiūrovus dalyvauti ir suteiks jiems balsą,“ – teigė „Silver“ rinkodaros vadovas Lenny Petterssonas.

Tarptautinio Kauno kino festivalio žiūrovai už patikusius filmus galės balsuoti kino seansuose, užpildydami balsavimo lapelį. Taip pat balsuoti bus galima internetu festivalio svetainėje www.kinofestivalis.lt.

Penktasis Tarptautinis Kauno kino festivalis vyks rugsėjo 27 – spalio 9 dienomis Kaune ir Vilniuje. Spalio 10 – 13 festivalis lankysis Panevėžio kino teatre „Garsas“, o spalio 13 – 16 dienomis – Nidos kino teatre „Agila“. Daugiau informacijos: www.kinofestivalis.lt.


Daugiau informacijos apie TV kanalą „Silver“: http://www.nonstop.tv/silver/.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1