Picture
Nuo rytojaus, spalio 4 dienos, keičiasi tradicinių BEIBIkino seansų laikas. Vietoje 11 valandos ryto filmus kviesime žiūrėti kiekvieno antradienio popietę - 16 valandą. Pavėlinti BEIBIkino seansus paskatino mamų apklausos apie patogiausią išėjimo iš namų su mažais vaikais laiką rezultatai.

BEIBIkinas - tai specialūs kino seansai mamoms ir tėveliams, auginantiems kūdikius ir mažus vaikus iki trijų metų, vaikai į juos įleidžiami nemokamai. Seansų metu kino salėje paliekama blausi šviesa, filmas rodomas tylesniu nei įprasta garsu, o įrengtame žaislų manieže užtenka vietos ir dūkstantiems mažyliams, ir jų „transporto” priemonėms – vežimėliams.

„BEIBIkino“ populiarumo paslaptis - tėvelių noras ištrūkti iš namų, draugiška seansų atmosfera bei galimybė smagiai ir kūrybiškai leisti laiką drauge su mažais vaikais.

„BEIBIkinas“ nėra vienintelė kino teatro „Pasaka“ iniciatyva, skatinanti tėvų ir vaikų bendravimą. Šeštadienio popietėmis šeimos kviečiamos į „Savaitgalį su pasaka”, kurį sudaro kūrybinės įvairių meno sričių dirbtuvėlės ir jas palydintis kino seansas.

Spalio mėnesį „BEIBIkine” žiūrėkite:
4 d. „Klimtas”
11 d. „Vienišas vyras”
18 d. „Džeinė Eir”
25 d. „Laris Kraunas”Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1