Picture
Šį ketvirtadienį bare „Šauni vietelė“ rengiamame „Jaunų filmų vakare“ bus pristatoma animacijos kūrėjo MeinardoValkevičiaus darbai. Meinardas daugiau nei pusę savo gyvenimo kuria animaciją, rašo kino recenzijas animaciniams bei fantastinio žanro filmams, kino teatre „Pasaka“ veda animacijos paskaitas, yra studijos UAB „MeinArt“ direktorius bei animatorius.

Pakalbinome Meinardą apie gyvenimą ir kūrybą.

Kodėl kinas?
Kine jaučiuosi kaip namuose – labai patogiai. Čia susikuriu  tokią aplinką, kurioje norisi pagyventi/pasidžiaugti /paliūdėti . Nesvarbu ar žiūriu kiną, ar jį kuriu,  abiem atvejais gyvenu  jame ir su juo.

Kiek sukurtų filmų tavo gyvenime?
Kuriu kol kas tik trumpo metražo animacinius filmus. Jų nėra daug, nes ilgą savo laiką užsiiminėjau komercine animacija/reklamomis. Šiuo metu esu įkūręs animacijos studiją MeinArt (www.meinart.lt), kurioje užsiimame komercijos ir trumpo metražo animacinių filmų kūrimu. Pagrindinis studijos tikslas ir yra kurti animacinius filmus.

Mano animaciniai filmai:
•         Netikras mėnulis – https://vimeo.com/38629500
•         Byla – https://vimeo.com/63746963
•         Kareiviškas gyvenimas - https://vimeo.com/4637930

Papasakok, kaip atsiranda idėjos tavo animacijos filmukams? Kaip jas pavyksta realizuoti? Ir kaip pats vertini galutinį rezultatą?
Filmams idėjų  semiuosi iš gyvenimo, kuris yra labai įdomus, tiesiog reikia pastebėti tinkamas detales ir jas pateikti žiūrovui taip, jog jos būtų artimos ir jam pačiam. Tada manau filmas būna aktualus ir jam, jis prie jo prisiriša, mėgsta jį arba ne. Pats kūrybinis procesas man yra kur kas įdomesnis nei sukurtas produktas, nes animaciniame filme kiekvieną detale sukuri pats, kiekviena linija yra nupiešta ne be reikalo. Galutiniu rezultatu pasidžiaugiu, bet kitą filmą stengiuosi padaryti geresnį, išmokti kažko naujo bei tobulėti.

Kur galime išvysti daugiau tavo kūrybos darbų?
www.meinardas.lt
www.meinart.lt

Ateities kūrybiniai planai?
Šiuo metu kuriu animacinį filmą apie Darių ir Girėną „Atlanto paukščiai”. Tai turėtų būti mano debiutinis animacinis filmas. „Atlanto paukščiai” turėtų pasirodyti metų pabaigoje, o dar vėliau ir pilno metražo filmas.

Taigi šį ketvirtadienį 20 val. Meinardo animacijos darbai ir pokalbis apie kūrybą bare „Šauni Vietelė“ (Pranciškonų g. 3/6). Renginys nemokamas! Laukiame!Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1