Picture
Naujasis, filmo „Neįmanoma misija: Šmėklos protokolas“ režisierius Bradas Birdas didžiąją gyvenimo dalį užsiėmė animacija. Ilgą laiką vyras buvo legendinių „Simpsonų“ konsultantu, vėliau triumfavo už filmų „Nerealieji“ ir „La Troškinys“ vairo. Ketvirtoji Neįmanomos misijos dalis šio režisieriaus karjeroje tapo pirmuoju pilnametražiu filmu.

Picture
Juostos filmavimai vyko Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Rusijoje ir kitose pasaulio vietovėse. Kūrybinė grupė, anaiptol, nesigėrėjo nuostabiais ir skirtingais šalių peizažais, o visą laiką skyrė sunkiems filmavimo darbams. „Kaip didžiausią problemą galėčiau įvardinti įtemptą ir varginantį filmavimo grafiką, kai judėjome iš taško į tašką ir filmavome pasiutusiu greičiu. Papildomų sunkumų sudarė ir mažas juostos biudžetas, kuris tapo kur kas kuklesnis lyginant su kitais „Neįmanomos misijos“ filmais. Nepaisant to, komanda dirbo labai aktyviai ir manau, mes susidorojome“, - sakė filmo režisierius B.Birdas. Ir tuoj pat prisipažino, jog kartais galvodavo, kad filmuojamą epizodą būtų lengviau nupiešti.

Pasaulinė filmo „Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas“ premjera įvyks Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Šia juosta ateinantį trečiadienį, gruodžio 7 dieną, bus atidarytas Tarptautinis JAE kino festivalis. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvaus režisierius Bradas Birdas bei pagrindinius vaidmenis atlikę aktoriai Tomas Cruise, Jeremy Renner ir kiti. Dubajus filmo premjerai pasirinktas visai neatsitiktinai. Viena įspūdingiausių filmo scenų buvo filmuojama aukščiausiame pasaulio statinyje, net 828 metrų Burdž Chalifa (Burj Khalifa) dangoraižyje Dubajuje. Filmavimo darbai vyko ir įspūdingu grožiu garsėjančioje dirbtinėje saloje Palm Island. Renginio organizatoriai tikisi, jog tokio masto renginys duos postūmį Jungtinių Arabų Emyratų kino pramonės vystimuisi.

Picture
Ketvirtojoje „Neįmanomos misijos“ dalyje Itanas Hantas (akt. Tom Cruise) ir jo komanda apkaltinami tarptautiniu nusikaltimu. JAV prezidentas organizuoja slaptą operaciją kodiniu pavadinimu „Šmėklos protokolas“ ir siekia, kad Neįmanomos misijos komanda Vašingtone būtų teisiami kaip tarptautiniai teroristai. Tačiau Itano viršininkas tiki pavaldinio nekaltumu ir padeda pabėgti. Dabar pagrindinė komandos užduotis – rasti tikruosius sprogimo kaltininkus ir atkurti gerą savo organizacijos vardą.

Neįmanoma misija kino teatruose prasideda jau gruodžio 16 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1