Picture
Pamirškite geografijos pamokas mokykloje. Pamirškite viską, ką mokytoja kartojo apie žemynų susidarymą. Pamirškite, ką žinojote apie ledynus ir evoliucijos raidą. Jau kitų metų liepos 6 dieną žymiausia pasaulio „Ledynmečio“ voverė Skretas ir jos numylėtoji gilė papasakos visą tiesą, kaip iš tiesų atsirado žemynai filme „Ledynmetis 4: žemynų atsiradimas“.

Nuo 2002-ųjų, kai pasirodė pirmoji filmo dalis, „Ledynmečio“ filmai tapo kultiniais ir įrašė save į kino istoriją. Pirmosios trys filmo dalys pasaulyje uždirbo daugiau kaip 2 mlrd. JAV dolerių. Lydimas milžiniškos sėkmės filmas „Ledynmetis“ tapo filmą sukūrusios studijos „20th Century Fox“ vizitine kortele animacijos srityje. Gerbėjų paakinti studijos prodiuseriai iškart vieną po kitos sukūrė dar tris sėkmingus ir itin pelningus filmo tęsinius.

Pasaulį užvaldant išmaniesiems telefonams, „Ledynmečio“ kūrėjai nesnaudžia ir aktyviai kuria ketvirtosios animacinio filmo dalies žaidimus mobiliesiems telefonams bei žaidimų konsolėms. Ketvirtosios „Ledynmečio“ dalies vaizdo žaidimą vartotojams planuojama pristatyti 2012-ųjų liepą, tačiau kol kas neskelbiama kokių telefonų ir žaidimo konsolių savininkai galės filmo nuotykius tęsti vaizdo žaidime. Tačiau neabejojama, kad vienais laimingųjų, Skretą, Menį, Diego ir Sidą išvysiančiais savo telefone, bus iPhone, iPad telefonų bei Xbox 360, PlayStation 3 ir Nintendo žaidimo konsolių savininkai.

Picture
Ketvirtojo „Ledynmečio“ aktorių branduolys išliks nepakitusiu. Prie ketvirtąkart susiburiančios komandos, kurioje ryškiausiai spindi Ray Romano, Queen Latifah, John Leguizamo ir Denis Leary prisijungs savo aukso amžių išgyvenantis aktorius Jeremy Renner, komikas Aziz Ansari, aktorė Keke Palmer, Wanda Sykes, Heather Morris bei kiti. Prie animacinio filmo kūrimo prisidės ir muzikos pasaulio žvaigždės - seksualioji dainininkė bei aktorė Jennifer Lopez bei ekscentriškoji dainininkė Nicki Minaj, savo apdarais ir įmantriomis šukuosenomis nenusileidžianti šokiruoti mėgstančiai Lady Gagai.

Picture
Įtakingas Jungtinių Amerikos Valstijų muzikos pramonės žurnalas „Billboard“ R&B ir hiphopo muzikos atlikėją Nicki Minaj visai neseniai paskelbė ryškiausia kylančia 2011-ųjų žvaigžde. Vieno iš „Ledynmečio“ veikėjų garsinimas moteriai taps dar vienu išbandymu, kuriuos ji noriai pasitinka.

Picture
Jennifer Lopez nebe pirmą kartą susiduria su kino pramone. Moteris, ragavusi aktorės, serialų prodiuserės ir net scenaristės duonos, prie mikrofono stoja jau antrąkart. 1998 – aisiais J. Lo įgarsino vieną iš animacinio filmo „Skruzdėliukas Z“ (orig. „Antz“) personažų. O štai jos kolegėms Nicki Minaj ir serialo „Choras“ (orig. „Glee“) žvaigždei Heather Morris, įgarsinančiai veikėją skambiu pavadinimu – Liežuvautoja toks potyris garsinat animacinį filmą bus pirmasis.

Geografijos pamokos, žemynų atsiradimo istorija ir nauji „Ledynmečio“ draugų nuotykiai bus įgarsinti lietuviškai ir rodomi 3D formatu. Ketvirtojo „Ledynmečio“ nuotykiai į kiną kviečia jau nuo birželio 6 dienos!
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1