Picture
Kovo 8 dieną kino teatrai sostinėje sulaukė tikros apgulties. Pasinaudoti šventine „Kino pavasario“ akcija sugužėjo tūkstančiai kino mylėtojų, kurie dėl bilietų į festivalį stovėjo eilėse net po ne vieną valandą. Nepriklausomybės atkūrimo šventės proga, kovo 11 dieną, festivalis dovanos galimybę pigiau įsigyti bilietus į visus lietuviškos programos filmus. 

„To, ką išvydome vakar nuvykę į kino teatrą, neteko matyti nuo kino teatro „Lietuva“ laikų. Šimtai  žmonių kantriai laukė savo eilės, skaitinėdami filmų aprašymus ir diskutuodami tarpusavyje, kurių filmų nevertėtų praleisti. Tačiau bilietų dar tikrai liko, tad kviečiame kino mylėtojus įsigyti juos, nepraleidžiant ir kovo 11 dienos akcijos, kai lauksime lietuviško kino gerbėjų,“ - džiaugiasi festivalio gerbėjų gausa „Kino pavasario“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Picture
Šį sekmadienį bilietai į „Kino pavasario“ lietuviškos programos filmus kainuos tik 6 litus, juos bus galima įsigyti tik kino teatrų kasose. Visa informacija: http://www.kinopavasaris.lt/bilietai

Pastarieji metai buvo itin sėkmingi lietuviškam kinui. Tai atspindi ir turtinga premjerų bei naujų vardų lietuviškoji „Kino pavasario“ programa.
 
„Įkvepiantys lietuvių filmai tikrai nudžiugins jų laukiančius. Turės kuo pasigėrėti tiek  dokumentikos, tiek dramos, tiek ir trumpametražių filmų gerbėjai. Neabejoju, kad šia šventine akcija pasinaudos nemažas būrys žiūrovų, norinčių naujai pažinti lietuvių darbus ir išrinkti savo favoritą. Būtent dėl to reikia išvysti bei įvertinti kuo daugiau filmų ir palaikyti kuriančius nacionalinį kiną,” - pasakoja „Kino pavasario“ lietuviškos programos sudarytoja Justė Zavišaitė.  

Picture
Žiūroviškiausią lietuvišką filmą festivalio „Kino pavasaris“ lankytojai galės rinkti ir savo balsus atiduoti interneto svetainėje www.kinopavasaris.lt. Daugiausia balsų surinkusio filmo kūrėjams bus įteiktas specialus prizas.

Jau ateinantį antradienį, kovo 13 dieną, 11 val. kino teatre „Pasaka“ vyks spaudos konferencija, kurios metu bus pristatoma šių metų „Kino pavasario“ lietuviškoji programa. Susitikime su žiniasklaida dalyvaus ir savo filmus pristatys patys kino kūrėjai.

Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1