Picture
Tarptautinis Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“ kasmet apdovanoja už filmus balsavusius ir padėjusius išrinkti žiūroviškiausią festivalio filmą. Šiais metais burtų keliu išrinktas nugalėtojas galės praleisti dvi dienas bene romantiškiausiam pasaulio mieste – Paryžiuje.

“Gražus sutapimas yra tai, jog prizas būtent kelionė į Paryžių ir vienu žiūrimiausių festivalio filmų tapo “Savaitgalis Paryžiuje”. Laimėtojas galės pamatyti visas filme užfilmuotas romantiškojo miesto vietas savo akimis”, - džiaugiasi festivalio direktorė Vida Ramaškienė.

Per dvi festivalio savaites Vilniuje ir Kaune „Kino pavasaris“ gerbėjams parodė 249 filmus. Festivalio uždarymo ceremonijos metu paaiškėjo, kas tapo šių metų festivalio žiūrovų favoritu – tai režisieriaus Hany Abu-Assado filmas „Omaras“. Šiai juostai atiteko žiūrovų simpatijų prizas.

Picture
Burtai lėmė, jog meilės miestą ir menų meką aplankys 26 metų Alina. Ji, kartu su beveik 24 tūkstančiais žiūrovų, „Kino pavasario“ festivalio metu balsavo už labiausiai patikusį filmą. „Dreifavimas“ pavadinimą lapelyje įrašiusi mergina nesitikėjo, jog netrukus ji ir jos pasirinktas artimas žmogus ruošis puikiam savaitgaliui – skris į Prancūzijos sostinę Paryžių ir praleis čia dvi naktis.

Loteriją Vilniaus tarptautinis festivalis „Kino pavasaris“ organizavo kartu su oro linijų bendrove „Air Lituanica” ir kelionių organizatoriumi „Carlson Wagonlit Travel“. Žiūrovai festivalio filmus galėjo vertinti ne tik kino salėse, internetu, bet ir išmaniojoje programėlėje.

Festivalio organizatoriai jau ruošiasi 20-tajam, jubiliejiniam, festivaliui, kuris vyks 2015 m. kovo 19 – balandžio 2 d.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1