Picture
Jau šį penktadienį, ypatingo vakaro metu „Kino pavasaris“ paskelbs, kurios garsios šalies aktorės bus nominuotos festivalio žiūrovų simpatijų apdovanojimui ir kosmetikos kompanijos „Bourjois“ prizui.

„Būti įvertintai būtent „Kino pavasario“ žiūrovų man buvo gera, nes į šį festivalį vaikšto tikrai  išprusę žiūrovai. Gavusi konkurso rėmėjo – kosmetikos kompanijos apdovanojimą, pasijutau civilizuoto pasaulio dalimi, nes visame pasaulyje grožio industrija rūpinasi aktorėmis. Man šis gestas atrodo labai gražus, nes išskiriama ir pagerbiama aktorė. Kelionė buvo puikiai suorganizuota, gyvenau nuostabioje vietoje, pasijaučiau lepinama moterimi,“ – kelionę į Kanus mena „Kino pavasario“ lankytojų 2010 metais geriausia aktore išrinkta Edita Užaitė. Žavioji aktorė tikina, kad pelnytas titulas jai buvo apdovanojimas avansu į ateitį, nes moteris tikisi, kad priešaky jos laukia dar daug gražių aktorinių darbų.

Kelionė į kino gimtinę
Šiais metais „Kino pavasario“ lankytojai drauge su prancūzų kosmetikos kompanija „Bourjois“ rūpinsis vienos iš trijų pretendenčių į metų aktorės titulą svajonės išpildymu. Kuri moteris nesvajoja apie pakylėtą pasivaikščiojimą Paryžiaus skverais? Šių metų festivalio publikos numylėtinė mėgausis vasarėjančia Prancūzijos sostine, mat kelionė numatyta tuomet, kai sužydės visi romantiškiausio Europos miesto žiedai. 

Subtilumu ir rafinuotumu pasižyminti prancūziška „Bourjois“ kosmetika neatsitiktinai atsirado kino festivalio erdvėje. „Mūsų kosmetika prieš daugiau nei šimtmetį buvo pradėta kurti būtent aktorėms. Artistės buvo tos mūzos, kurios įkvėpė kompanijos įkūrėjus. Mums ne tik džiaugsmas, bet ir garbė  mylimiausią ir talentingiausią kino festivalio publikos išrinktą lietuvių aktorę nuskraidinti į Paryžių. Jiedu bus „verti vienas kito“ – juk Paryžius įkvėpė daugybę kino filmų kūrėjų,“ – būsima kelione patenkinta „Bourjois“ rinkodaros vadovė Rytų regionui ir Baltijos šalims Yulia Voynova.

Ypatingas vakaras aktorėms ir žinomoms moterims
Kovo 16 dieną „Kino pavasario“ ir „Bourjois“ dovanojamas renginys bus visų garsių šalies moterų spindesio vakaras. Penktadienį viešnios mėgausis moteriškumą puoselėjančios prancūzų kosmetikos kompanijos „Bourjois“ dėmesiu ir siurprizais bei specialiu kino seansu – viena stipriausių festivalio juostų „Café de Flore“. Trapioji prancūzė Vanessa Paradis ir džiazo albumo „Café de Flore“ melodija, dvi skirtingos meilės istorijos, užgriebiančios giliausiai užslėptas emocijas. Ypatingo vakaro moterims metu bus atskleista didžioji vakaro paslaptis – paskelbtos trys pretendentės į metų Geriausios Lietuvos kino aktorės titulą. 

Viso festivalio metu kino mylėtojai turės galimybę svarstyti, kuri iš trijų ryškiausiai pastaruoju metu kino ekranuose žibėjusių Lietuvos aktorių yra verta Paryžiaus džentelmenų komplimentų. Balsavimas vyks interneto svetainėje www.kinopavasaris.lt. Prasidėjęs kovo 16 dieną, specialaus renginio metu, balsavimas baigsis kovo 29 dieną. Per festivalio uždarymo ceremoniją bus iškilmingai paskelbta ir apdovanota „Kino pavasario“ žiūrovų numylėtinė ir pripažinta metų Geriausia Lietuvos kino aktorė.

Gražos tradicijos turi tęstis
„Kino pavasario“ tradicija įvertinti ir garsios kosmetikos kompanijos prizu paskatinti vieną Lietuvos kino žvaigždę gyvuoja jau penktus metus. Aktorės Larisa Kalpokaitė, Nelė Savičenko, Gabija Jaraminaitė - Ryškuvienė ir Edita Užaitė jau pajuto, ką reiškia pelnyti šį „Kino pavasario“ titulą. „Kai supranti, kad tave įvertino ne keletas komisijos narių, bet daugiatūkstantinė didžiausio šalies kino festivalio mylėtojų minia – jautiesi iš tiesų ypatingai. Esu dėkinga „Kino pavasariui“ už tikro pavasario jausmą širdyje,“ – pripažįsta ir 2009 metų geriausia aktorė Gabija Jaraminaitė - Ryškuvienė.

Apie „Bourjois“
1863 m. įkurta Alexanderio Napoleono Bourjois – viena seniausių Prancūzijos kosmetikos bendrovių. A. N. Bourjois, įkvėptas žymių aktorių, tokių kaip savo draugės Saros Bernar, sukūrė labai aukštos kokybės teatrinio makiažo liniją, išgarsinusią jį visame pasaulyje. 1890 m. A. N. Bourjois pirmasis pasaulyje sukūrė kompaktinius skaistalus ir suteikė moterims galimybę kasdien naudotis kosmetika. Apskrita skaistalų forma, sukurta XIX a., – „Bourjois“ simbolis iki šių dienų. Šiandien „Bourjois“ – viena seniausių ir sėkmingiausiai veikiančių dekoratyvinės kosmetikos bei parfumerijos bendrovių.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1