Picture
Kovo 14-28 dienomis vyksiantis 18-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ kviečia prisijungti prie komandos kiną mylinčius, aktyvius, veržlius, energingus ir kūrybingus žmones. Kasmet festivalio šeimos nariu trokšta tapti šimtai jaunuolių. „Kino pavasaris“ ragina nesnausti ir siųsti anketas, nes tai galimybė ne tik pamatyti festivalio filmus, bet ir pabendrauti su iškiliais užsienio svečiais, kino kūrėjais, aktoriais ir pamatyti „Kino pavasarį“ iš vidaus.

„Pernai festivalis per 25 dienas sulaukė virš 72 000 žmonių. Visiems jiems, o taip pat ir atvykstantiems režisieriams, aktoriams bei prodiuseriams reikia tikrai daug dėmesio, energijos ir šypsenų. Jaunieji mūsų savanoriai puikiai su tuo susitvarko ir yra šaunūs mūsų pagalbininkai,” - savanoriais džiaugiasi „Kino pavasario“ direktorė Vida Ramaškienė. „Laukiame energingų ir kiną mylinčių, tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių, kuriuos priimsime į draugišką ir smagią „Kino pavasario“ šeimą.“

Savanoriai kviečiami prisijungti prie festivalio komandos kasmet, nuo 2004 metų. Pernai norinčių tapti „Kino pavasario“ savanoriais buvo daugiau nei 450. Festivalis atrinko 120 jaunųjų pagalbininkų, iš kurių net 40 savanoriavo „Kino pavasaryje” antrą arba trečią kartą.

„Turime jau nemažą būrį ištikimųjų mūsų draugų, kurie kasmet pas mus sugrįžta iš studijų, darbų užsienyje, nuolatinius darbus turintys festivalio metu pasiima atostogas. Savanoriai yra pasirengę nuo ankstyvo ryto pirmieji kibti į darbus ir paskutiniai po vėlyvų seansų palikti kino teatrą. Tokie žmonės yra ne tik neįkainojama pagalba, bet ir festivalio pasididžiavimas,” - į savanorių atranką kviečia „Kino pavasario” savanorių koordinatorė Dovilė Grigaliūnaitė.

Šiais metais 18-asis „Kino pavasaris” burs didesnę, net 150 savanorių komandą. Tapę „Kino pavasario“ savanoriais, jaunuoliai turės galimybę įgyti unikalios patirties, padėdami įgyvendinti didžiausią kino renginį Lietuvoje, pamatyti naujausius nepriklausomų kino kūrėjų darbus, dalyvauti „Kino pavasario” renginiuose ir įdomiose diskusijose bei užmegzti daug naujų pažinčių.

„Kino pavasario” organizatoriai pabrėžia, kad savanoriai yra labai gerbiami ir mylimi ne tik festivalio komandos, bet ir jo svečių – tiek čia, tiek svetur pripažintų kino kūrėjų bei aktorių. Jie vertina jaunų žmonių atsidavimą, norą padėti, skirti laiko kiekvienam, tad jau ne kartą kino kūrėjai įvertino šaunų savanorių darbą, dovanodami jiems savo filmų DVD įrašus ar atskleisdami filmų kūrimo užkulisius.

Atsakingi, draugiški, geranoriški, darbštūs ir mylintys kiną bei „Kino pavasarį” kviečiami tapti jo dalimi. Savanorio anketas galima rasti adresu: www.kinopavasaris.lt/prisijunk

Anketų laukiame iki vasario 22 d. Kiekvienam kandidatui bus paskirtas susitikimas.

Atkreipiame dėmesį, kad savanoriais gali tapti tik tie asmenys, kuriems jau sukako 18 metų. Tačiau viršutinės amžiaus ribos „Kino pavasaris“ nenubrėžia – mielai laukiami ir vyresni iniciatyvūs žmonės. Daugelyje pasaulio kino festivalių savanoriauja ir garbaus amžiaus sulaukę senjorai.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1