Picture
24-erių dainininkė Rihanna jau seniai svajojo išbandyti jėgas kine. Kaip žinia, hito „Umbrella“ atlikėja visuomet gauna tai, ko nori, tad jau balandžio 20 dieną išvysime ją fantastiniame veiksmo trileryje „Laivų mūšis“, kur mergina grumsis su ateiviais Liamo Neesono, Alexanderio Skarsgårdo ir Tayloro Kitscho draugijoje.

Kaip teigia pati atlikėja, ji visuomet jautė silpnybę šaunamiesiems ginklams ir puikiai šaudyti išmoko dar gerokai prieš įžengiant į filmavimo aikštelę. „Kai filmavimo grupei parodžiau kaip šaudau ir naudojuosi ginklais, jie visi neteko amo“,- juokėsi kietu charakteriu garsėjanti Rihanna.

Anot filmo režisieriaus Peterio Bergo, mergina nėra tik gražus jaukas žiūrovams - ji turi aktorinį talentą ir, norėdama suktis kino pramonėje, galėtų lengvai pasiekti karjeros aukštumų. „Ji labai talentinga, tad dirbti su Rihanna yra malonu ir lengva – ji puikiai suprato mano nurodymus ir padarydavo viską vos po kelių bandymų arba iškart“, - kalbėjo režisierius.

Picture
Panašu, kad merginos talentą pamatė ir kiti kino pramonės atstovai. Kalbama, kad biografinės dramos, pašvęstos Whitney Houston atminimui kūrėjai nori, kad legendinę hito „I Will Always Love You“ atlikėją įkūnytų būtent Rihanna. Nors toks kvietimas yra didelė garbė bet kuriai dainininkei, Barbadoso gražuolė kol kas nedemonstruoja didelio entuziazmo, o praėjusiais metais netgi atsisakė filmuotis juostos „Asmens sargybinis“ perdirbinyje. „Nekenčiu, kuomet muzikantai filmuojasi muzikiniuose filmuose ir net nebando kažką suvaidinti“, - žodžių į vatą nevyniojo dainininkė.

Picture
Seksualioji Rihanna filmo „Laivų mūšis“ režisierių P. Bergą meiliai vadino bepročiu, kuris charakterio savybėmis primena uraganą, tačiau tuoj pat pripažino, jog ji net negalėjo svajoti apie geresnį režisierių savo pirmajam debiutui didžiajame kine. Paklausta apie sunkumus, lydėjusius ją filmavimo aikštelėje ir joje patirtus įspūdžius mergina pasakojo dirbusi su tikrais jūrų pėstininkais ir kariūnais, grįžusiais iš Irako, kurie ir ruošė ją vaidmeniui. Prisiminusi su ja dirbusį vyrą, vardu Donaldas, Rihanna pasakojo, jog jis ne tik uoliai ją treniravo, tačiau ir privertė nuolat daryti atsispaudimus bei nevengė pakelti balso. „Buvo sunku, tačiau aš supratau, ką patiria kariūnai. Tai nei iš tolo neprimena pasivaikščiojimo parke“, - kariais žavėjosi dainininkė.

Balsingosios Barbadoso gražuolės debiutą kino ekrane ir žūtbūtinę kovą su ateiviais Lietuvos kino žiūrovai išvys jau balandžio 20 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1