Picture
Frenko Baumo pasakos bei 1939-ųjų filmo „Ozo šalies burtininkas“ įtakoti bene kiekvienas mūsų yra svajojęs apie pabuvojimą Ozo šalyje ir žengimą legendiniu Geltonų plytų keliu. Ne veltui teigiama, jog anksčiau ar vėliau išsipildo visos svajonės: kino kompanija Disney, bendradarbiaudama su Google Chrome bei kompanija Unit9, visuomenei pristatė projektą „Raskite kelią į Ozą“ (orig. „Find Your Way to Oz“). Norintieji tapti pasakos dalimi ir pabuvoti Ozo šalyje, savąjį kelią į ją atrasti gali pasinaudodami nuoroda http://www.findyourwaytooz.com/.

Įdomaus projekto pristatymas visuomenei susietas su jau netrukus kino ekranus pasieksiančiu Samo Raimi fantastiniu veiksmo ir nuotykių filmu „Ozas: didingas ir galingas“, už kurio vadžių atsidūrė „Alisos stebuklų šalyje“, „Žmogaus voro“ trilogijos ir „Įsikūnijimo“ kūrėjai.

Picture
Pagrindinį vaidmenį filme atliko Oskarui už vaidmenį filme „127 valandos“ nominuotas aktorius Jamesas Franco. Paklaustas, ar galėtų apibūdinti jausmą, pirmąsyk žengiant Geltonų plytų keliu, vyras teigė, jog šis kelias – kultinis, tad „žengdamas juo į magišką pasaulį, kuriuo kliedėjai vaikystėje, jauti didžiulį pasitenkinimą ir nenusakomą malonumą.“ Būtent tokius jausmus patirti yra kviečiami visi „Ozo šalies burtininko“ istorijos gerbėjai, nekantriai laukiantys Samo Raimi režisuotos filmo priešistorės.

Kuomet uraganas cirko artistą Oskarą Digsą (akt. James Franco) bloškia į stebuklingą Ozo šalį, aferomis ir apgavystėmis garsėjantis vyras manosi pagavęs laimės paukštę, naujose žemėse padėsiančią įgyti šlovę ir turtų. Tačiau prieš tai vyro laukia susitikimas su trimis burtininkėmis Teodora (akt. Mila Kunis), Evanora (akt. Rachel Weisz) ir Glinda (akt. Michelle Williams), abejojančiomis, jog šis naujakurys – legendose išpranašautas ir vietinių gyventojų ilgai lauktas burtininkas. Tačiau nebėra laiko svarstyti ir tikrintų faktų – prieš savo valią Oskaras įtraukiamas į epinio masto kovos verpetą, kuriame jaunajam aferistui tenka panaudoti ne tik visą savo magiškąjį arsenalą, tačiau ir išmokti tikrų burtų! Bandymai pasirinkti tarp Gėrio ir Blogio eilinį Kanzaso vyruką ne tik paverčia didingu ir galingu Ozu, tačiau ir perrašo Ozo šalies istoriją...

Didingi ir magiški Ozo šalies burtininko nuotykiai kine startuoja jau kovo 8-ąją.

Parengė Amelija LučinskaitėLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1