Picture
Spalio 23 d. 19 val. kino teatre „Pasaka” nuoširdžiam pokalbiui apie kiną, televiziją bei kultūrą susitiks dvi charizmatiškos asmenybės: kino kritikė Izolda Keidošiūtė ir televizijos žurnalistas, laidų vedėjas ir prodiuseris, filmų garsintojas, rašytojas bei visiems puikiai žinomos „Snobo kino" rubrikos autorius - Rytis Zemkauskas.

Laidų vedėjo Ryčio Zemkausko stažas televizijoje — beveik 20 metų, o sukurtų laidų sąrašas perkopia dešimt pavadinimų. Šiuo metu televizijoje jis veda tris laidas: „Pasivaikščiojimus“, „Alchemiją“ ir po penkerių metų sugrįžusį „Snobo kiną“. Filologo, anglų kalbos specialisto Ryčio Zemkausko darbų sąrašas televizijos projektais nesibaigia, nes ji taip pat garsina filmus, režisuoja dokumentiką ir kuria eiles.  Pasakodamas apie savo darbus, žurnalistas pabrėžia: „Mano darbas yra palaikyti televizijoje pusiausvyrą - imti interviu iš žmonių, kurie ne taip dažnai patenka į viešumą. Jei norit, galiu pasakyti, kad tai - mano misija. Mano tikslas - dauginti įdomią informaciją, palaikyti kultūrinę diskusiją, pateikti žmonėms įvairovę. Nuo jos priklauso laimė. Kuo daugiau įvairovės, tuo geriau - gali matyti pasirinkimus ir išeitis.”

Rytis Zemkauskas, paklaustas, ar numano, kiek filmų iš viso yra peržiūrėjęs, atsakė: „Prieš pradėdamas dirbti LNK buvau suskaičiavęs kelis tūkstančius. O tai buvo prieš 17 metų..." Todėl televizijos laidų „Pasivaikščiojimai“, „Alchemija“, „Snobo kinas“ vedėjas Rytis Zemkauskas tikrai turi ką papasakoti „Kino vakaro su Izolda” dalyviams bei pasidalinti vertingomis bei įdomiomis  įžvalgomis ne tik apie kiną, bet ir Lietuvos kultūrą ir darbą televizijoje. Pasiteiravus, kokius filmus mėgsta pats žurnalistas, atsakė: „kine esu visiškas visaėdis — galiu žiūrėti nuo Ingmaro Bergmano iki grynai komercinių filmų, jeigu patinka aktoriai, siužetas, pateikimas. Šioje srityje neturiu jokių prietarų”.  

Sužinoti daugiau Ryčio Zemkausko mėgstamų filmų, pamatyti jo parinktas filmų ištraukas bei kartu diskutuoti, kalbėtis paskaitos dalyviai galės jau šį trečiadienį 19 val. Kino teatre „Pasaka”.

Bilietus į paskaitą galima įsigyti kino teatro kasoje arba internetu www.tiketa.lt.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1