Picture
Balandžio 24 d. 19 val. "Kino vakare su Izolda" svečiuosis jaunosios kartos režisierius Romas Zabarauskas, kuris ne tik režisuoja filmus, bet ir pats rašo scenarijus bei juos prodiusuoja. Susitikime laukia pokalbis apie režisieriui didžiausią įtaką padariusias kino asmenybes bei diskusija apie tai, kuo dabar gyvena naujoji Lietuvos kino režisierių karta.

Niekas nepaneigs, kad jaunam režisieriui Romui Zabarauskui netrūksta nei idėjų, nei drąsos. Debiutavęs su trumpametražiu filmu „Man septyniolika“, režisierius drąsiai prabilo apie socialines problemas, tokias kaip homofobija ir seksizmas. Jo antrasis trumpametražis filmas „Porno melodrama“ buvo pristatytas „Kino pavasaryje“ bei „Berlinalėje“ ir aplankė ne vieną Europos kino festivalį. O šiuo metu Romas Zabarauskas baigia savo pilnametražio filmo „Streikas“ (angl. „We will riot) postprodukcijos darbus. Šio filmo scenarijų palankiai įvertino Amerikos kino profesionalai John Cameron Mitchell („Triušio Uola“) ir Gus Van Sant („Gerasis Vilas Hantingas“).

„Kino vakarai su Izolda“ – tai paskaitos, skirtos visiems, besidomintiems, ar norintiems pažinti kino pasaulį iš arti. Šį pavasarį kino kritikė Izolda Keidošiūtė į susitikimus pakvies skirtingus žymius lietuvių kino režisierius, kurie pasidalins savo mintimis apie jų kino autoritetus. Kiekviena paskaita – tai gyva ir visuomet nauja diskusija ne tik apie žymiausiais pasaulio ir Lietuvos kino asmenybes, bet ir Lietuvos ir pasaulio kino situaciją ir perspektyvas.

Daugiau informacijos: www.kinopasaka.ltLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1