Kinomanai.lt – nepriklausoma kino kūrėjų sąjunga - kviečia kurti muzikinius vaizdo klipus!
Iki 2012 rugsėjo mėnesio (tikslesnė data bus paskelbta vėliau) sukurkite muzikinį vaizdo klipą festivaliui-konkursui "EFEKTAS 2012". Geriausi muzikiniai vaizdo klipai bus įvertinti profesionalios komisijos ir be abejo gerai apdovanoti!
Kinomanai.lt kreipiasi tiek į visų stilių muzikos kūrėjus (grupes/atlikėjus), tiek ir į video kūrėjus! Kviečiame jungtis ir kurti originalius, maištaujančius, išradingus, kūrybingus muzikinius vaizdo klipus.

Abipusė nauda! Tai puiki galimybė muzikos grupėm ir atlikėjams naudotis išskirtine galimybe nemokamai praturtinti savo muzikinę veiklą originaliais vaizdo klipais. Taip pat tai gera proga video kūrėjams įgyvendinti savo idėjas įdomiame muzikinių vaizdo klipų formate. Tai puiki proga parodyti, kad mes galime sukurti kur kas daugiau, nei vien „žiopčiojančias galvas“ ekranuose.

Muzikinės grupės bei atlikėjai! Registruokitės festivalio internetinėje duomenų bazėje, arba elektroniniu paštu kinomanai.organizacija@gmail.com ir tiesiog laukite Jums skirtos žinutės iš video kūrėjų. Bendraukite tarpusavyje ir raskite tuos, kurie Jums „sukals“ originaliausią vaizdo klipą.

Čia registruojasi muzikantai, kurie norėtų, kad jiems būtų „išrastas“ muzikinis vaizdo klipas. Jie palieka nuorodą, kur būtų galima rasti jų kūrinių, kur būtų galima su jais susisiekti. Čia ieško ir video kūrėjai tų, kurie juos įkvėps originaliai idėjai. Žinoma, niekas nedraudžia video kūrėjams muzikantų susirasti individualiai.https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmcXc2jeETFEdEVTYWp0VUJvU21SbFB4WUt5YjN4RHc#gid=0

Įvairiais klausimais ar pastebėjimais bendraukite draugiškoje festivalio facebook grupėje. http://www.facebook.com/groups/312546912145091/

Dalyvaukite festivalyje ir vėliau dalinkimės įspūdžiais linksmindamiesi „after party“.

Daugiau informacijos ieškokite minėtoje festivalio facebook grupėje ir internetiniame puslapyje -  www.kinomanai.lt.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1