Picture
Prieš keletą metų jis vaikštinėjo Vilniaus gatvėmis. Žavusis britų kino aktorius Hugh Dancy kartu su Jeremy Ironsu ir Hellen Mirren tada vaidino Lietuvoje filmuotame Didžiosios Britanijos seriale „Elžbieta“. Ir štai aktorius, suvaidinęs daugelyje puikių filmų – tarp jų „Juodojo vanago“ žūtis“, „Karalius Arturas“ vėl mūsų ekranuose. Jau šį penktadienį jį pamatysime gundančioje romantinėje komedijoje „Mano didysis O!“ .

Režisierės Tanyos Wexler komedija pasakoja apie tai, kaip atsitiktinai daugiau kaip prieš 100 metų griežtų papročių sukaustytoje Anglijoje buvo išrastas vibratorius. Kas galėtų patikėti, kad jo paskirtis buvo kuo tauriausia?

Picture
Vibratorių sugalvojo jaunas britų gydytojas Mortimeras Granville‘as, ieškodamas būdų gydyti isterijos, melancholijos, depresijos kamuojamas aukštuomenės damas. Štai šį britiškai sąmojingą patrauklų gydytoją ir suvaidino Hugh Dancy.

Pagrindinio vaidmens atlikėjas teigia, kad filmuojant tam tikrus epizodus, varžėsi anaiptol ne moterys, o vyrai.

„Būdavo šiek tiek nejauku... Ką jūs sau manote, tai buvo tikrai rimtas profesinis iššūkis. Ne juokas kišti kolegėms aktorėms po sijonu rankas ir imituoti intymų masažą. Niekur to nemoko. Nė vienoje dramos mokykloje nėra tokio kurso“, – pusiau rimtai, pusiau juokais kalbėjo aktorius.

Picture
Vis dėlto Hugh Dancy prisipažino, kad norėjo vaidinti šiame filme ir tai jam buvo smagi patirtis.

„Šios komedijos žavesys yra tai, kad gydytojai nesuvokė atradę sekso žaisliuką. Atrodo, kad jie nesuprato, kad vaistas nuo neegzistuojančios ligos yra orgazmas. Vien mintis apie tai juos būtų išgąsdinusi. Juk tai buvo ikifroidinė epocha ir net neegzistavo tokia sąvoka kaip orgazmas“, – pasakojo Hugh Dancy

Šmaikšti ir intriguojanti romantinė komedija, sulaukusi puikių atsiliepimų visame pasaulyje, rodyta daugybėje kino festivalių, jau šį penktadienį Lietuvos kino teatruose.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1