Picture
Jubiliejinis „Kino pavasaris“ šeštąjį kartą sukvies kino industrijos atstovus iš įvairių šalių į vieną didžiausių konferencijų regione „Meeting Point – Vilnius“. Kovo 31–balandžio 2 d. vyksiančiame renginyje kino kūrėjai ir įvairių sričių profesionalai aptars kino industrijos aktualijas, akcentuodami filmų rinkodaros, finansavimo ir auditorijos kūrimo klausimus, o į konferenciją atvyksiantys didžiausių Europos kino festivalių programų sudarytojai „medžios“ patraukliausius filmų projektus.
 

Specialiai Lietuvos kino prodiuseriams ir kitiems industrijos dalyviams bus skirta pirmoji konferencijos diena „Zero Day“. „Tądien temos bus aktualios Lietuvos kino rinkai – konferencijos svečiai išgirs įvairių būdų, kaip pritraukti investicijas filmo kūrimui, kaip pasinaudoti technologijų startuolių patirtimi kino versle. Bus nagrinėjami sėkmingi ir nesėkmingi alternatyvūs lėšų rinkimo pavyzdžiai, o rinkodaros profesionalai pasakos, kaip įtaigiai ir originaliai pristatyti kino projektus“,– sako renginio koordinatorė Rita Stanelytė.

Antroje konferencijos „Meeting Point – Vilnius“ dalyje bus pristatyta išsami Europos kino auditorijos tyrimo ataskaita, padėsianti prodiuseriams orientuotis apsibrėžiant ir kuriant filmų auditoriją. Kino rinkodaros specialistai iš Danijos „The Einstein Couple“ pristatys savo pernykštį darbą su skandalinguoju Larso von Triero filmu „Nimfomanė“. Ne tik ši juosta, bet ir jos reklaminė kampanija turėjo didelį atgarsį, todėl bus ypač įdomu pasiklausyti žmonių, tiesiogiai prisidėjusių prie filmo kūrybinės strategijos.

Kaip ir kasmet, konferencija „Meeting Point – Vilnius“ nepamirš ir vystomų kino projektų viešinimo. Vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai Lietuvos filmų projektai kartu su kitų Baltijos šalių bei Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos, Gruzijos, Armėnijos ir Azerbaidžano nebaigtais kino darbais specialių seansų ir specialios prezentacijos metu bus pristatomi tarptautinei publikai: filmų platintojams, pardavimo agentams, festivalių programų sudarytojams. Savo dalyvavimą jau patvirtino Berlyno, San Sebastiano, Roterdamo, Venecijos, Gioteborgo, Transilvanijos, Maskvos tarptautinių kino festivalių programų rengėjai.

Tris dienas vyksiančios konferencijos „Meeting point – Vilnius“ programa – jau netrukus, o lietuvių kino prodiuseriai registruoti nebaigtus projektus peržiūrai gali jau dabar adresu http://kinopavasaris.lt/lt/meeting-point-vilniusLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1