Picture
KinoKadro draugų socialiniame tinkle Facebook jau 400! Džiaugdamasi apvaliu Jūsų skaičiumi, skelbiu KONKURSĄ, kurio metu galėsite laimėti du bilietus į režisieriaus Timūro Bekmambetovo filmą „Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas“, prodiusuotą paties Timo Burtono.

Kitą prezidento asmenybės pusę ir jo kovą prieš vampyrus apnuoginantis filmas, pagardintas aibe specialiųjų efektų ir 3D, Lietuvą pasieks jau rugpjūčio 3 dieną.

Norite kvietimų dviem į kiną? Komentarų laukelyje įrašykite ką įvairių kino filmų dėka sužinojote apie vampyrus. Nepamirškite teisingai nurodyti savo elektroninio pašto adreso, kuriuo susisieksiu su laimėtoju!

Žaidimas vyksta iki liepos 31 dienos, antradienio.


25/7/2012 06:37:21 pm

Iš daugelio filmų sužinojau vampyrų ypatumus, kad jie dega saulėje, geria kraują, miega karste, bijo česnako ir panašiai. Vampyrai man visuomet buvo šaltakraujės žudimo mašinos, galantiški nakties padarai, keliantys tiek šiurpą, bet kartu ir pagarbą, bet iš kažkur atsirado kažkokia moteriškė, kuri nusprendė, jog nė velnio. Vampyrai turi blizgėti kaip fėjos, stebėti nekaltas miegančias mergeles, šokinėti medžiais ir atsispindėti nuotraukose. Jau nebežinau kuo tikėti :/

Reply
Romas
25/7/2012 09:11:39 pm

Pritariu Airidui - vampyrai kine visuomet buvo baimę ir susižavėjimą kelianti egzotika, kol nepasirodė visi tie seilėti Sauėlydžio filmai, iš vampyrų padarę kažkokius blizgančius šlykštūnus, keliančius pasibjaurėjimą ir mintantys mažų mergaičių meile.

Reply
Jonas
26/7/2012 01:21:02 am

Klasikinis Balkanų kinas, Holivudas vampyrus vaizdavo kaip didingų, atokiai įsikūrusių pilių gyventojus, bijančius česnako, geriančius kraują, šaltakraujiškai žudančius nekaltus žmones ir pan. Iš Saulėlydžio filmų sužinojau, kad vampyrai blizga saulėje ir atrodo kaip atgrubnagio padarytos vaškinės figūros :) Na, o Timas Burtonas pavaizdavo, jog jie gali būti elegantiški, galantiški ir netgi juokingi. Tikiuosi, jog Bekmambetovas grįš prie klasikinio vampyrų įvaizdžio ir panašu, kad pavaizduos juos kaip keršto sklidinus bejausmius žudikus kraujais pasruvusia burna. Štai ir visos mano žinios apie juos.

Reply
Austėja
26/7/2012 02:18:14 am

Pritarčiau Airidui - čia kaip įsileisk velnią į bažnyčią, tai ir ant altoriaus užlips, tai duok tai rašytojūtei Meyer ar kaip ten ją vadeles ir ji sugriaus viską, kas tiek metų atrodė žavu ir egzotiška. Tikiuosi daugiau bjaurių knygučių ji nerašys, o jeigu ir rašys, Holivudas bus protinegsnis ir neekranizuos to šlamšto.
O apie vampyrus žinau tiek, kiek tą leido padaryti filmai ir vėl pritariui Airidui :)

Reply
Gintaras
26/7/2012 06:18:56 pm

Sužinojau, kad net ir Deppas gali būti vampyru :) :) :)

Reply
Ieva
27/7/2012 12:47:53 am

Daugybę keisčiausių ir vienas su kitu prieštaraujančių dalykų:
kad vampyrai žėri ir kad vampyrai vis dėl to bijo šviesos
kad vampyrai žudo ir kad vampyrai negeria kraujo
kad vampyrai būna mieli ir kad tamsoje jų geriau nesutikti
kad ir vampyrai būna vegetarai
kad jie veda, skiriasi ir visada įsimyli netinkamus žmones
kad juos valdo instinktai ir kad jie gali aukotis
kad jie nemato savęs veidrodyje, bet pasidaro puikias šukuosenas
kad jiems nusispjauti į žmones - jei tik jie nėra jų įsimylėję
kad jie skraido, be proto greitai bėga, verčiasi šlykščiausiais nakties padarais, o laisvalaikiu skaito Šekspyrą... nors Tvillight'e buvo Bronte "Vėtrų kalnas", ar ne?

Reply
Gustav
28/7/2012 02:44:33 am

Sunku sugalvoti kazka idomaus kai viskas jau pasakyta. seip pritariu Airidui ir Ievai

Reply
28/7/2012 03:09:30 am

Man filmai apie vampyrus parodė, kad net ir viena moteris gali sugriauti metų metus gyvavusius legendas apie vampyrus ir iškreipti jų vaizdavimą. Tai tikiuosi, kad Bekmanbetov sukūrė gerą actioną ir duos tam twilightui į kaulus ir privers jų gerbėjus verkti iš apmaudo, kad twilighto vampyrai tokie šlykštūs vaikėzai :D

Reply
Justė
28/7/2012 04:46:59 am

Žiūriu čia visi stumia ant twilighto :DDD

Reply
28/7/2012 05:42:48 am

Sužinojau, kad vampyrai pasirodo įvairaus žanro filmuose ir būna tokie pat įvairūs kaip ir filmai kuriuose jie vaidina.

Jie gali kovoti prieš ilgamečius savo priešus vilkolakius, būti aristokratais ir išnaudoti savo vergus, šaltakraujiškai žudyti, švelniai mylėti, būti juokingi, grobuoniški, gąsdinantys, užgrobti pasaulį arba būti atsiskyrėliais. Kad ir kokie jie bebūtų, jie geria kraują ir yra tiesiog kitokie. Gąsdinantys, o kartais bijantys mūsų ir tiesiog kitokie negu mes.

Reply
Monika
28/7/2012 05:16:17 pm

Kad buna ir vegetaru vampyru :)

Reply
29/7/2012 04:09:15 pm

Sužinojau,kad vampyrai gali būt ir geri savo aukai,bet galiausiai auka yra auka.

Reply
Dovile
29/7/2012 04:20:22 pm

Iš filmo Interviu su vampyru sužinojau, kad vampyrai gali būti visokio amžiaus, net vaikai. O iš Underworld, kad jie amžini vilkolakių priešai.

Reply
29/7/2012 08:51:33 pm

Vampyrai žiaurūs kraugeriai. Žiūrėti filmus apie juos įdomu, bet tikrovėje nenorėčiau su jais susidurti.

Reply
29/7/2012 08:55:34 pm

Skaičiau knygą apie Grafą Drakuką ir mačiau filmą. Žinau kad vampyrai gudrūs ir klastingi, kraugeriai. Iš filmo "Ašmenys" sužinojau kaip juos galima atbaidyti ir nužudyti.

Reply
Gerda
29/7/2012 09:16:22 pm

Kiekviename filme apie vampyrus šie vaizduojami įvairiai. O ir filmų apie juos yra begalės. Esu tikra, kad tikrai ne visus mačiau, nors mačiau ne mažai. Taigi, ką aš iš filmų apie juos sužinojau?
Visų pirma daugelyje filmų jų iltiniai dantys yra šiek tiek didesni, nei įprastai. Antra - dažniausiai jie maitinasi žmonių arba gyvūnų krauju. Jų būna įvairaus amžiaus ir jie lieka įkalinti tame amžiuje, kuriame jie buvo paversti vampyrais. Jie ne gyvena, o tiesiog egzistuoja, dažnai neranda ramybės. Vyriškosios lyties vampyrai dažnai aukomis pasirenka dailias merginas, kanda į kaklą, ir palieka žaizdelę - tai dvi mažos skylutės. Kąsdami jie suleidžia nuodus ir paverčia auką vampyru arba ją nužudo. Vienuose filmuose jie bijo kryžiaus, česnako, saulės šviesos, sidabrinio durklo, kituose juos galima sunaikinti tik visiškai suniokojus ir sudeginus jų kūną. Dažnai jų oda būna išblyškusi, širdis sustojusi, jokio gyvybės ženklo, jokio skruostų raudonio. Dažnai jie nematomi veidrodžiuose, o tai ypač gąsdina. Kai kuriuose filmuose teigiama, jog jie neturi sielos. Tačiau ne visuomet vampyras - bejausmė būtybė. Šiuolaikiniai filmai dažnai juos bando „sužmoginti“, juose jie gali mylėti, gailėtis, pamiršti savo prigimtinį šaltakraujiškumą ir būti tarp žmonių. Taip pat vampyrai dažnai išsiskiria savo žaibiška reakcija, nepaaiškinamu greičiu, aštria rega. Šios būtybės dažnai gyvena atskirai, klasikoje jų buveinės - pilys, o miegamieji - karstai. Įdomu, kuo dar jie gali mus nustebinti, ką dar galiu naujo apie juos sužinoti ir kokie bus kiti filmų autorių sprendimai dėl šių paslaptingų būtybių vaizdavimo.

Reply
Kristina
30/7/2012 12:23:46 am

Iš įvairiausių filmų ir knygų sužinojau, kad vampyrai yra beširdžiai ir bejausmiai grobuonys, kol jų akiratyje nepasirodo daili mergelė, kuri pažadina žmogų jų viduje.

Reply
Jogailė M.
31/7/2012 05:16:19 pm

Sužinojau, kad vampyrai yra šlykštūs sutvėrimai :)

Reply
2/8/2012 12:27:59 am

Vasara daro savo - konkurso dalyvių gretos gerokai praretėjo. Nepaisant to, visi atsakymai buvo įdomūs ir šaunūs. Pirmąkart per KinoKadro rengiamų konkursų istoriją vienas dalyvis sulaukė net kelių palaikymo ir pritarimo komentarų, todėl komentaro, kuriam pritarė kiti dalyviai autorių skelbiame nugalėtoju. Juo tapo AIRIDAS, kuriam dovanojame kvietimus į filmą "Abraomas Linkolnas: vampyrų medžiotojas".

Airidai, lauk mano laiško - susitarsime dėl bilietų atsiėmimo!

ReplyLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1