Picture
Drąsi ir nuotaikinga komedija „Mano didysis O!“ įrodys, jog didįjį O įmanoma patirti ir kine! Vasario 10 dieną į didžiuosius Lietuvos kino ekranus atkeliausiantis filmas pretenduoja tapti populiariausiu meilės dienus filmu.

KinoKadras, bendradarbiaudamas su mūsų draugais Garsų Pasaulio Įrašais pačius drąsiausius kviečia dalyvauti konkurse ir laimėti du kvietimus dviem asmenims į kiną bei erotiniams žaidimams skirtą Les Petits Bonbons plunksnelę „Kutenk“.

Turbūt ne kartą meilės dieną buvote nustebinti mylimųjų. O galbūt kažką ypatingo savo antrajai pusei ruošiate Jūs? Pasidalinkite įspūdingiausiais prisiminimais arba planais meilės dienai ir laimėkite įspūdingas Garsų Pasaulio Įrašų įsteigtas dovanas.

Atsakymus rašykite komentarų laukelyje. Nepamirškite teisingai nurodyti savo elektroninio pašto adreso, kuriuo susisieksiu su laimėtoju! Žaidimas vyksta iki vasario 5 dienos, sekmadienio.

Dalyvauti žaidime galite ir svetainėje www.kinokadras.lt ir mūsų Facebook profilyje


Rima
2/2/2012 06:47:33 am

Ruošiu siurprizą-masažas dviems ir SPA malonumai.

Reply
Jolanta
2/2/2012 02:39:31 pm

Vasario 14 man yra gražių prisiminimų diena. Prieš šešis metus vasario 14 mes atsitiktinai susipažinome. Po metų ėmėme draugauti, dar po trejų susižadėjome, o šiemet tą pačią dieną atšoksime savo vestuves :)

Reply
Agnė
3/2/2012 12:46:17 am

Planuoju vasario 14 dieną nustebinti savo mylimąjį. Padovanosiu spynelę, kurioje bus išgraviruoti mūsų vardai bei data: 2012-02-14. Nueisime prie tilto ir pakabinsime spynelę, o raktelius išmesime į vandenį. Taip pat spynelę apklijuosime širdelėmis, kad būtų matoma visiems, kurie praeis pro šią vietą. Turėsime tradiciją kiekvienais metais ateiti į šią vietą!:)

Reply
Jurga
3/2/2012 03:15:57 am

Gražiausias vasario 14 dienos prisiminas yra akimirka, kai 2010-02-14 mano draugas mane nusivedė į kavinę TV bokšte ir užmovęs žiedelį paklausė ar būsiu jo žmona :)

Reply
3/2/2012 04:03:02 am

o mes jau buvom nugyvenę šeimoje 12 metų,auginom du vaikučius,ir viena televizija Valentino dienos proga organizavo tokią akciją:'Padaryk mylimąjam staigmeną.Tai išsikviečiau televiziją išsikepiau šonkauliukų ir važiavom pas mano vyrą į darbą.Buvo staigmena,kurios jis tikrai nepamirš visą gyvenimą.Ir dabar po tos staigmenos praėjus 9 metams,mes skaniai pasijuokiam

Reply
Raimonda
3/2/2012 04:08:40 am

man isimintinos visos valentino dienos, nes tada nuo pat ryto gaunu geliu, diena - mielu dovaneliu, o vakare - vakariene :)) taip paprasta bet jauku... :)

Reply
Jekaterina
3/2/2012 09:21:06 pm

Įspūdingiausias mano prisiminas - kelionė į Tailandą, kurią suorganizavo mano vyras. Grįžusi namo, ir radusi sukrautus lagaminus bei raštelį, jog po pusdienio išskrendame, ne juokais pergyvenau - juk keliaujame į kitą pasaulio kraštą, o aš neturiu laiko, nusipirkti man būtinus kelionėje dalykus!!! Tačiau kelionėje viskas pasimiršo, neprireikė nieko, ko aš neturėjau, o tos 16dienų, praleistų rojuje, dar ir šiandien sušildo mane jas prisiminus :)

Reply
Žygimantas
3/2/2012 10:02:00 pm

Būsiu pirmas tarp moterų :) Gražiausias mano prisiminimas - draugės atvykimas į Vokietiją, kur tuo metu dirbau. Buvome nesimatę jau pusę metų, tad meilės dienos išvakarėse išvysti ją ant savo namų slenksčio buvo buvo puiku :)

Reply
Ruta
3/2/2012 11:46:26 pm

As tai noriu laimeti situs prizus ir su jais padarytis taigmena savo vaikinui, va cia ir bus isimintina :D

Reply
Vilija
4/2/2012 12:35:51 am

Meilės diena.. ji man visada buvo ypatinga, greičiausiai priežastis labai paprasta kodėl.. tą atšiaurią vasario 14 d. aš gimiau. (nors tada dar niekas nesistengė minėti Valentino dienos, kaip kažkokios ypatingos). Taigi tik šiais laikais tai tapo YPATINGA MEILĖS DIENA. Tikiuosi ir planuoju, tą dieną sutikti kaip visada. ( kava į lovą, kad bent kažkiek pramerkęs užsimiegojusias akis, jis galėtų dieną pradėti nuo žvilgsnio į mane)( Gaila, kad tokia meilės dienai neskiria valstybė ypatingo dėmesio ir neleidžia bent tą dieną įsimylėjėliams pabusti kartu, išsimiegojus bent iki pietų, neniurzgant, kad vėl į darbą.) Taigi .. po rytinės kavos tikiuosi ištarti jam " labas rytas, meile mano".. ir TIKIUOSI , kad kava jau bus suveikus, ir jis susigaudęs aplinkoje man ištars tą pati :). Po minutėlės, tikiuosi spėti priglusti prie jo dar šilto, ir pagalvoti, kaip jam pasisekė ( ne tik dėl to , kad jis dar lovoje), bet , kad turi mane. Tikiuosi , kad mano laimės jausmas kad turiu JĮ, bus stipresnis... Einant nenumaldomai dienos rutinai, noriu laukti akimirkos, kai laikrodžiui išmušus 17:00 lėksiu laiptais , koridoriais, atlaposiu duris.. ir.... pamatysiu laukiant JĮ.. ir vėl susimastysiu: ach kaip gera.. vis dar turiu JĮ. Tikiuosi tai kartosis vėl ir vėl.. pirmadieni, antradieni, penktadieni.,sausi...kova...vasara..žiema...2013...2045...per visas ateinančias gerbiamo p. Valentino ir ne tik dienas...tikiuosi džiaugsiuosi Juo kiekvieną akimirką ir leisiu Jam pajusti tą patį..

P.S. Jei TU perskaitysi šitai, ir atpažinsi , kad tai AŠ, žinok.. MYLIU TAVE! :)))

Reply
Irena
4/2/2012 02:40:02 am

O aš tai pasipuošiu vasario 14 dienos išvakarėse skobėm, tai po tokio siurprizo mano vienintelė paguoda ir džiaugsmas galėtų būti tik bonbon plunksnelė :)
Dedu viltis į laimėjimą, nes kitaip asmeninis gyvenimas bus isterija...

Reply
4/2/2012 03:08:57 am

Teko šią širdučių dieną dalyvauti renginyje bibliotekoje.Šokom ratelyje,dainavom vaišinomės arbata ,saldainiais.Mūsų žandai buvo apklijuoti širdtėmis.Dabar vasario 14d.keičiamės su artimaisiais ir draugais dovanėlėmis ,pasveikinimais.

Reply
Agnė
4/2/2012 06:15:59 pm

Noriu papasakoti istoriją, kaip mano vyras mane nustebino vasario 14 dieną. Tai buvo diena, kuri neišsiskyrė nuo visų kitų. Rytas, darbas, po pietų paskaitos... Ta pati kasdienybė. Po darbų greitai užbėgau į parduotuvę, kad nupirkti kokį niekutį savo mylimajam meilės dienos proga. Neruošiau jokių staigmenų, nes šios dienos labai nesureikšminau. Jau buvo vėlus vakaras, kai grįžau į namus. Atidarau duris, o kambaryje tamsu, skamba rami muzika ir dega žvakės..Hm, įdomu... Tada apsidairau. Pastebiu pamerktas raudonas rožes. Žvilgsnis nukrypo į stalą. Radau Jo paliktą raštelį: "Mieloji, Tu mano gyvenimo saulė, Tu mano gyvenimo zvaigždėtas dangus, Niekas mūsų išskirti negali, nes Tu man brangiausias žmogus…". Pajutau, kad kambaryje esu ne viena. Širdis kulnuose, rangos dreba, šypsena iki ausų. Mano Valentinas mane apkabino ir išbučiavo. Tada paprašė manęs užsimerkti ir užrišo akis. yess:* staigmenos dar nesibaigia. Mane nuvedė į kitą kambarį, o ten buvo paruošta Jo romantiška vakarienė. Valgėm žvakių šviesoje, rožių žiedlapiai ant stalo. Atsigėrėme putojančio vyno. Šis vakaras mums buvo abiems nepamirštamas. Daug švelnumo, gražių žodžių... Šį Valentino vakarą tapome burtininkais! Vyras ištraukė kortas ir pasistengė, kad meilės burtai pateiktų tik džiugias, mums abiems palankias pranašystes. Buvo daug juoko. Net juoko iki ašaro. Su kortomis ne tik būrėmis, bet vyras parodė ir daug įvairių triukų, kurie mane labai sužavėjo. Tada pirmą kartą sužinojau, kad jis turi silpnybę kortoms. Bet tai buvo dar ne viskas. Mylimasis paruošė žiedlapių vonią su daug putų. Buvo nerealu. Jaučiausi tokia mylima. Ačiū savo Valentinui, kuris leido pasijusti tą vakarą nuostabiausia princese:*

Reply
KinoKadras
5/2/2012 12:08:11 am

Šįkart sulaukiau rekordiškai mažai konkurso dalyvių - matyt būsiu sugalvojusi pernelyg sunkią užduotį...

Taigi, apie laimėtojus. Po kvietimą į kiną keliauja pas JOLANTĄ ir ŽYGIMANTĄ, o erotiniams žaidimams skirta plunksnelė džiugins JURGĄ :)

Mielieji, laukite mano laiško - susitarsime kaip atsiimsite prizus!

ReplyLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1