Picture
Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ jau 18-tus metus žiūrovus džiugina ne tik puikiais filmais, bet ir galimybėmis juos pamatyti pigiau. Viena tokių progų – pavasariška kovo 8-osios šventė. Šiandien pigesnius bilietus kviečiamos įsigyti ne tik moterys, bet ir jas nudžiuginti norintys vyrai.

„Kovo 8-oji yra puiki ir šilta tradicija, skirta pagerbti ir priversti nusišypsoti visas moteris. Tačiau mes norime, kad ši diena keltų nuotaiką visiems, tad nepamirštame ir vyrų, kviesdami juos palaikyti moterims kompaniją kine,“ – pasakoja festivalio direktorė Vida Ramaškienė.

Pavasarišką Moters dieną kartu su „Kino pavasariu“ paminėti ir bilietus su nuolaida įsigyti žiūrovai yra kviečiami tik kino teatrų kasose. Speciali kaina taikoma pavieniams bilietams ir abonementams.

Kasmet ši šventinė akcija sulaukia itin didelio populiarumo, vis didesnis „Kino pavasario“ gerbėjų būrys užgula kino teatrų kasas. Tad festivalio organizatoriai siūlo nedelsti - traukti į kino teatrus jau dabar ir pasinaudoti šventine proga įsigyti bilietų į nepamirštamus kino seansus pigiau. 
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1