Picture
Viskas prasidėjo nuo klausimo: „Ar sutiktum iš visų jėgų smogti moteriai į veidą?“ Aktorius Michaelas Fassbenderis kelias minutes galvojo, „Oskaro“ laureatas režisierius Stevenas Soderberghas laukė kitam telefono gale.

„Taip, manau, kad galiu“, – atsakė kylanti kino žvaigždė. Tuo metu jis net nenumanė į ką įsivelia – jam pasisekė, kad jis išsisuko tik su keliomis mėlynėmis, mat kovos sceną veiksmo filme „Prarasta kontrolė“ Michaelas Fassbenderis atliko su moterų mišriųjų kovos menų profesionale Gina Carano.

„Trenk man stipriau, smok man iš tikrųjų“, – sakė Gina Carano filmuojant muštynių sceną viešbučio kambaryje.

„Mes aktoriai, mes nemušame iš tikrųjų, mes tik vaidiname, kad mušame, imituojame smūgius“, – išsisukinėjo Michaelas Fassbenderis.

Picture
Tačiau Gina Carano buvo neperkalbama. Stevenas Soderberghas jai patikėjo šio filmo kovų scenografiją – jiedu susitarė, kad kovos turi būti kuo tikroviškesnės, jokių specialiųjų efektų, smūgiai, nuovargis ir grubi realybė – fone nesigirdi jokios muzikos, tik kovotojų atodūsiai.

Vienoje scenoje Gina Carano taip įsijautė, kad netyčia pasiuntė kovų kaskadininką į nokautą. Prireikė šiek tiek laiko, kol kaskadininkas atgavo sąmonę. Nenuostabu, kad aktoriai drebėjo prieš šią moterį visą laiką.

Picture
Holivudo legenda Michaelas Douglasas, jau antrajame filme dirbantis su Stevenu Soderberghu (aktorius filmavosi režisieriaus juostoje „Narkotikų kelias“), prisipažino buvęs ne juokais išsigandęs. „Šios kovos scenos... Ji kaip reikiant talžo tuos vyrukus. Tai ne vaidyba, o tikros muštynės“, – kalbėjo Michaelas Douglasas.

Tuo tarpu kita Holivudo žvaigždė, Ewanas McGregoras teigė supratęs su kuo susidūręs tik pasižiūrėjęs jos kovas. „Aš nemėgstu žiūrėti kovų, bet kai susitikome su Stevenu Soderberghu ir jis man papasakojo filmo siužetą ir papasakojo apie Gina Carano, aš grįžau namo ir per „YouTube“ pasižiūrėjau jos kovas. Matai tą kovų brutalumą ir agresiją – net nežinojau ko tikėtis iš jos, kol nesusitikome. Tačiau ji pasirodė švelni, moteriška, subtili. Ir be galo graži. Ji mane pritrenkė ir aš ja pasitikėjau šimtu procentų“, – pasakojo Ewanas McGregoras.

Picture
O štai sekso simbolis Channingas Tatumas tvirtino, kad su pasimėgavimu vaidino kovos scenose su Gina Carano. Aktorius juokavo, kad jei jie muštųsi realiame gyvenime, jis kaip reikiant gautų nuo jos į skudurus ir iškėlęs rankas pasiduotų.

„Buvo nepaprastai malonu stebėti, kaip moteris duoda vyrams per kaulus“, – po filmo peržiūros JAV kalbėjo Channingas Tatumas.

Picture
Kaip Holivudo aktoriai mušasi su moterimi galėsite pamatyti jau balandžio 27 dieną, kai veiksmo filmas „Prarasta kontrolė“ atkeliaus į šalies kino teatrus.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1