Picture
NKOTBSB Tour – tai jungtinis vaikinų grupių New Kids on the Block ir Backstreet Boys koncertinis turas, kurio metu skamba ne tik garsiausi abiejų grupių muzikiniai kūriniai, tačiau ir kartu įrašytos jų dainos, tokios kaip „Don't Turn Out the Lights“ bei „The One“, Jungtinėse Amerikos Valstijose tapusios hitais. Daugiau kaip 200 milijonų įrašų pardavęs dviejų didžiausių vaikinų grupių projektas scenon subūrė dvi iširusiomis laikytas grupes. 

Tiek New Kids on the Block, kurios lyderiu yra aktoriaus Marko Wahlbergo brolis Donnie, tiek legendiniai Backstreet Boys, yra vadinamos ne tik sėkmingiausiomis, tačiau ir populiariausiomis vaikinų grupėmis pasaulyje, tad NKOTBSB turą galima pavadinti istoriniu įvykiu muzikos pramonėje ir tikrų tikriausia dovana gerbėjams.

Picture
Įtakingas žurnalas „Time“ šį koncertinį turą pavadino „vienu iš dešimties geriausių metų sugrįžimų“, jis užėmė 17 vietą žurnalo Billboard sudarytame geriausių 2011-ųjų muzikinių turų sąraše, o Pollstar „50 geriausių pasaulinių turų“ reitinge, įsitaisė garbingoje 44 vietoje. Naujųjų metų naktį Niujorko Times Square aikštėje NKOTBSB vyrukai atliko garsiausius muzikinius hitus, koncertavo American Music Awards apdovanojimuose, dainavo Dancing With The Stars, Today Show ir kitose garsiose Jungtinių Amerikos Valstijų laidose.

NKOTBSB koncertinius turus Šiaurės Amerikoje aplankė daugiau kaip 600 tūkst. klausytojų. Manoma, kad ne mažesnė sėkmė dainininkų lauks ir Europoje, Australijoje bei Azijoje, kur numatyti net 27 koncertai, bilietai į kuriuos buvo išgraibstyti akimirksniu. Šiuo metu dėl itin didelio klausytojų susidomėjimo ketinama paskelbti apie kelis papildomus koncertus įvairiuose žemynuose.

Picture
Net keturis žemynus aplankysiantis koncertinis turas neaplenks ir Lietuvos, kur balandžio 30 dieną visi norintieji „Forum Cinemas“ kino ekranuose galės išvysti istorinį koncertą, transliuojamą tiesiai iš O2 arenos Londone, subūrusį dvi garsiausias amerikiečių vaikinų grupes. Garsiausios visų laikų Kids on the Block ir Backstreet Boys dainos, simpatingiausi muzikos pramonėje besisukantys vyrukai, įspūdingas šou bei kvapą gniaužiantys šokių pasirodymai „Forum Cinemas“ kino ekranuose jau balandžio 30 dieną.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1