Picture
Kovo 2-3 d. MEDIA Desk Lietuva ir tarptautinis moterų filmų festivalis „Šeršėliafam“ kviečia į animacijos dirbtuves su lektoriumi Maiku Robinsonu.
Kūrybinės dirbtuvės skirtos animacijos prodiuseriams ir kūrėjams, norintiems geriau pažinti animacijos verslo procesus bei specifiką.

APIE DIRBTUVES

Tai dviejų dienų intensyvios, uždaros dirbtuvės skirtos 15-ai animacijos prodiuserių ir kūrėjų. Pagrindinės dirbtuvių temos: animacijos finansavimo modeliai Europoje, bendros filmų gamybos ypatumai, projekto biudžeto sudarymo teorija ir praktika, verslo plano sudarymas bei sėkmingo projekto pristatymo subtilybės.

Kūrybinės dirbtuvės vyks: kovo 2-3 d. 
Renginio vieta: kino teatras „Pasaka“ (Šv. Ignoto g. 2/15 Vilnius)
Renginys vyks anglų kalba

Dalyvavimas dirbtuvėse nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis užpildant registracijos formą (teksto apačioje).
Registracijos terminas:
 iki vasario 27 d.
Dirbtuvėse dalyvauti bus atrinkti 15 dalyvių.


APIE LEKTORIŲ
Lietuvos animacijos profesionalai jau turėjo galimybę susipažinti su šiuo lektoriumi anksčiau. Maikas Robinsonas viešėjo Lietuvoje ir skaitė viešas paskaitas 2012 m. tarptautinio animacinio filmų festivalio „Tindirindis“ metu.

13 metų Maikas Robinsonas vadovavo britų animacijos studijai „Cosgrov Hall Productions“. Per šį laikotarpį kompanija sukūrė visiems gerai žinomus filmus „Danger Mouse“, „Count Duckula“, „The Wind in the Willows“, „The BFG“, kurie gavo gausybę apdovanojimų, įskaitant BAFTA bei EMMY.
1992 m. Maikas įkūrė savo kompaniją, teikiančią konsultacijas animacijos projektų vadybos ir bendros filmų gamybos klausimais. Jo užsakovai –  transliuotojai, gamybos kompanijos, platintojai ir investuotojai, tokie kaip BBC, „HIT Entertainment“, „Film Finances“, „2Sides TV“, „Lego Media“ ir „Tryllfilm (Norvegija).
Jis taip pat yra „Cartoon“ forumo primininkas, tarptautinių „Cartoon“ renginių moderatorius bei dažnas kitų tarptautinių animacijos seminarų ar dirbtuvių lektorius.

REGISTRACIJA Į KŪRYBINES DIRBTUVES SU MAIKU
 ROBINSONU KOVO 2 - 3 D.Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1