Picture
Kinokadre vienas po kito bręsta konkursai. Vos pasibaigus konkursui, kviečiančiam laimėti du bilietus į komediją „Draugo kailyje”, savo skaitytojus kviečiu pasinaudoti proga ir lengvai laimėti du bilietus į tikrais įvykiais paremtą sportinę drama „Bangų medžiotoja”.

Kadangi praeitame konkurse man labai patiko skaityti jūsų pasisakymus kodėl bilietai į filmą turėtų atitekti būtent jums, šįkart žaidime galioja tos pačios taisyklės. Papasakokite kodėl du bilietai turėtų atitekti būtent jums ir galbūt jie iš tiesų keliaus į jūsų kišenę.

Žinoma, nepamirškite „like“ mygtuko ir žinia apie konkursą pasidalinkite su draugais! Taip pat prašau nurodyti savo elektroninio pašto adresą, kuriuo susisieksiu su laimėtoju.

Žaidimas vyksta iki sekmadienio (rugsėjo 18 dienos), tad filmo premjeros dieną laimėtoją išrinksiu pagal linksmiausią, nuotaikingiausią ir man labiausiai patikusį pasisakymą.

Sėkmės ir pirmyn!

Eglė
11/9/2011 04:35:17 pm

Bilietai turėtų atitekti man, nes:
1 Labai mėgstu kiną
2 Jau seniai nebuvau kine
3 Mane įkvepia tokios istorijos kaip "Soul Surfer"
4 Noriu nudžiuginti savo draugą ir praleisti laiką kartu su juo, nes gyvename skirtinguose meistuose, matomės retai
5 Noriu gerai praleisti laiką ir paįvairinti laisvalaikį
6 Kinokadre esu pirmą kartą ir šita svetainė man labai patinka, tad pirmas apsilankymas galėtų būti ir sėkmingas :)
7 Esu vandens sporto fanatikė, todėl manau, kad "Soul Surfer" - mano filmas :)

Reply
Renata
12/9/2011 02:45:22 am

Bilietų laaaabai noriu,nes tiesiog trokštu pagauti bangą ir ją pažaboti :)

Reply
Rima
13/9/2011 03:00:14 am

noriu,,sumedžioti''bilietukus į šį filmą ir skristi,kaip,,per bangas''su vėjeliu jo pasižiūrėti.:)))

Reply
melynake
13/9/2011 06:10:18 am

Sveiki,
labai noriu laimeti du bilietus i filma „Bangų medžiotoja” , nes noriu prisiminti vasara ir nuotykius kuriuos patyriau sokinedama per bangas,pamaciu vertinti ar tikrai toks geras filmas kiek apie raso,filma pamatyti nemokamai,nes kaip sakoma "kava skaniau uz dyka geriama" :D tad betkokiu taveju ar filmas bus ne toks idomus, bus ji idomiau ziureti nei mokant pinigus,o svarbiausia tai,kad as NORIU laimeti:)

Reply
Laura
13/9/2011 07:02:14 pm

Pasibaigus KREPŠINIO DRAMAI LIETUVOJE, noriu pratęsti žiūrėjimą - sportinės dramos ,,Bangų medžiotojai" kino teatre!!!

Reply
Rūta
13/9/2011 11:34:17 pm

Manau bilietai turetu atitekti man, kad pamacius filma isdrysciau atsistoti ant banglentes ir igyvendinti sia savo svajone...Nes dabar be proto to bijau...

Reply
indre
14/9/2011 09:27:49 am

Noriu praskaidrinti koki niuriu rudens vakara ,dar ikvepti nesenai praejusios vasaros gurksniu ... Nes ruduo saltas tik tiems, kas neturi siltu prisiminimu!

Reply
Ruta
14/9/2011 02:15:41 pm

Labai noriu i kina, nes tikiuosi, kad po sito filmo pasibaigtu sloga ir sugristu puiki nuotaika! Visa vasara praleidau prie juros... taip smagu butu prisiminti patirtus nuotykius ziurint ,, Bangu medziotoja" :)

Reply
Lammila
14/9/2011 10:11:25 pm

Labai mėgstu sportines dramas.
Tačiau pati sportuoti labai nemėgstu:))) tik žiūrėti:D todėl,kodėl nepažiūrėjus kaip sportuoja kiti? manau filmas išties geras... ir aš labai noriu šitų bilietų!:)

Reply
Ingrida
14/9/2011 11:05:11 pm

Nieko aš čia neskiesiu, noriu į filmą ir viskas, reikia pabėgti nuo namų, vaikų ir su vyru pabūti dviese, kad ir kine, juk tai nuo senų laikų labai romantiška :D

Reply
18/9/2011 12:07:19 am

Sveiki, sveiki!

Keistas sutapimas, tačiau šiame konkurse dalyvavo tik merginos :) Nugalėtoja skelbiu EGLĘ, kuri sugebėjo išvardinti net kelias priežastis kodėl bilietai turi atitekti būtent jai.

EGLE, lauk mano laiškelio, susitarsim kaip atsiimsi bilietus. Jeigu kartais jis tavęs nepasiektų, rašyk man info@kinokadras.lt

ReplyLeave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1