Picture
Prikelti jį naujam gyvenimui reikėjo daugiau laiko nei sukurti – net 60 savaičių 3D kino asų komanda dirbo šlifuodama kiekvieną legendinio filmo „Titanikas“ kadrą. Visiems puikiai žinoma, bet dar įspūdingesnė režisieriaus Jameso Camerono istorinė drama „Titanikas 3D“ Lietuvoje bus pristatyta išskirtinėse premjerose balandžio 10-13 d.

„Tai yra tas pats filmas, kurį 3D technologijos pavertė dar labiau tikrovišku ir vizualiai patraukliu, – sako visas 60 savaičių „Titaniko“ trimačiu atgimimu betarpiškai rūpinęsis jo kūrėjas Jamesas Cameronas. – Kai žiūri „Titaniką“ 3D formatu, susidaro įspūdis, kad prieš 15 metų tu jį žiūrėjai viena akimi, o dabar – abejomis. Trimatis vaizdas filmui suteikia realybės jausmą, atrodo, tarsi tu pats būtum laive. Tai buvo pagrindinis mūsų kaip kūrėjų tikslas – perkelti žiūrovą ant laivo denio, suteikti jam galimybę pajusti viską savo kailiu: tiek kelionės romantiką, tiek katastrofos siaubą”.

Perdaryti „Titaniką“ Jamesas Cameronas pasišovė po savo trimačio kino šedevro – fantastinio filmo „Įsikūnijimas“ – sėkmės. „Jeigu būčiau galėjęs rinktis, be abejo, ir „Titaniką“ tuomet būčiau filmavęs 3D kameromis, – sako režisierius. – Filmuoti 3D formatu kur kas lengviau nei anksčiau sukurtą filmą konvertuoti į 3D formatą. Konvertavimas – tai beprotiškos kantrybės ir kruopštumo reikalaujantis darbas. Visi matę filmą puikiai atsimena, kiek jame yra masinių scenų, taigi, konvertuojant mums teko milimetras po milimetro rankiniu būdu apvesti kiekvieno tose scenose esančio žmogaus veido kontūrą. Ne mažiau kruopštaus darbo pareikalavo ir stambūs planai: juk reikėjo išryškinti kiekvieną aktoriaus veido bruožą: lūpų kamputį, nosies galiuką ir t.t. – šitaip sukuriant maketą, savotišką trimatę originalaus vaizdo skulptūrą“. Pasak Jameso Camerono, sukūręs „Įsikūnijimą“ jis pats labai aukštai iškėlė 3D kino kokybinę kartelę, kurią išlaikyti perdarant „Titaniką“ buvo nepaprastai sunku, bet įmanoma.

Picture
„Titaniko“ pavertimui trimačiu kino šedevru išleista 18 milijonų JAV dolerių ir, anot režisieriaus, jis džiaugsis, jei į kino ekranus sugrįžęs filmas surinks ne milijardą kaip 1997-aisiais, o bent jau tiek, kiek išleista jam konvertuoti. „Ne pinigai svarbiausia: „Titanikas 3D“ yra dovana šio filmo gerbėjams, – sako Jamesas Cameronas. – Juk kino teatruose filmai sukasi labai trumpai, paskui juos galima žiūrėti nebent per televizorių. O „Titanikas“ skirtas išskirtinai didžiajam ekranui, tad kodėl juo nepasimėgavus dar kartą?“

Lietuvoje „Titaniko“ gerbėjai kviečiami į išskirtines filmo premjeras: balandžio 10-13 d. Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir Marijampolės kino teatruose įvyks „Titaniko 3D“ COSMO VIP PREMJEROS, kurias organizuoja filmo platintojas Lietuvoje „Forum Cinemas“ ir žurnalas „Cosmopolitan“. Juose staigmenos laukia tų kino žiūrovų, kurie pagal iš anksto paskelbtą COSMO VIP PREMJEROS aprangos kodą į kiną ateis apsirengę jūreiviškais drabužiais arba atsives uniformuotus laivų kapitonus arba jūrininkus. Premjerų metu taip pat bus pristatyta Gerdos Butkuvienės ir Vaidos Lowell knyga „Titaniko lietuviai“.

Picture
Bilietai į COSMO VIP PREMJEROS filmą „Titanikas 3D“ parduodami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio kino centrų „Forum Cinemas“ ir Marijampolės „Spindulio“ kasose, taip pat internetu forumcinemas.lt. Daugiau informacijos: facebook.com/COSMOVIPpremjera.
*****
Istorinės dramos „Titanikas 3D“ COSMO VIP PREMJEROS vyks:
Vilniuje, kino centre „Forum Cinemas Vingis“ balandžio 10 d. 19 val.
Kaune, kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis) balandžio 11 d. 18 val.
Marijampolėje, kino teatre „Spindulys“ balandžio 11 d. 20 val.
Klaipėdoje, kino centre “Forum Cinemas” (Akropolis) balandžio 12 d. 20 val.
Panevėžyje, kino centre “Forum Cinemas” (Babilonas) balandžio 13 d. apie 18 val.
Šiauliuose, kino centre “Forum Cinemas” (Akropolis) balandžio 13 d. apie 20 val.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1