Picture
Su Chucku Norrisu geriau nejuokauti – jis yra šešis kartus pasaulio karatė čempionas (nė karto nenugalėtas), jam priklauso aukščiausio laipsnio taekvondo juodasis diržas ir jis net yra išradęs savo kovos stilių „Chun Kuk Do“.

Buvęs JAV karinių oro pajėgų asas Chuckas Norrisas išgarsėjo kaip Rytų kovų menų meistras ir 1968 metais Holivudo kino kūrėjai pakvietė jį pademonstruoti savo sugebėjimų filme „Žaliosios beretės“. 1972 metais Chuckui Norrisui buvo pasiūlytas pirmas rimtas vaidmuo kine – filme „Drakono kelias“ jis vaidino kartu su legendiniu Bruce‘u Lee. Šis filmas išgarsino Chucką Norrisą ir pradėjo jo aktoriaus karjerą.

Chuckas Norrisas suvaidino daugiau nei 20-tyje veiksmo filmų, tačiau labiausiai jis išgarsėjo kaip serialo „Volkeris, Teksaso reindžeris“ veikėjas.

Dar daugiau populiarumo visame pasaulyje aktorius sulaukė pasirodžius išgalvotiems faktams apie Chucką Norrisą.

Pirmieji „faktai“ internete pasirodė 2005 metais. Tuo metu CBS televizijos eteryje rodytas serialas „Volkeris, Teksaso reindžeris“ turėjo ypač aukštus reitingus. JAV komikas Conanas O‘Brienas laidoje „Late Night with Conan O‘Brien“ ėmė parodijuoti smarkuolį Teksaso reindžerį. Šias parodijas išprovokavo serialo istorijos, kuriose Chucko Norriso herojus, nenugalimasis Volkeris, vienas pats susitvarko su būriu niekšų. Tuo pat metu Chuckas Norrisas rodėsi įvairiose televizijos laidose, reklamose ir mokė amerikiečius teisingai gyventi. Tai dar labiau įkaitino žymųjį komiką.

Picture
Conano O‘Brieno parodijos tapo tikru hitu ir netrukus šie sąmojai persikėlė į interneto erdvę. Pradėjo rodytis vis daugiau juokelių ne apie Volkerį, bet apie patį Chucką Norrisą. Šie juokelių principas – perdėti, kartais net absurdiški teiginiai apie Chucko Norriso jėgą, gabumus, raumenis.

Sparčiai išpopuliarėję internete, šie juokeliai greitai tapo popkultūros fenomenu. Šiuo metu internete galima aptikti daugiau nei pusę milijono „Chucko Norriso faktų“.

Kuriant juostą „Nesunaikinami 2“ pasklido dar vienas juokelis. Kai buvo patvirtinta žinia, kad Chuckas Norrisas filmuosis antroje populiaraus filmo dalyje ir jam nusileidus Sofijos oro uoste, filmo kūrybinės komandos nariai tuoj sumetė sąmojį: „Chuckas Norrisas nevyksta į Bulgariją. Tai Bulgarija atvyksta pas Chucką Norrisą“.

Picture
Įtakingas JAV žurnalas „Time“ kartą paklausė aktoriaus, ką jis mano apie savo populiarumo fenomeną ir šiuos išgalvotus faktus bei kuris jo paties mėgstamiausias?

Chuckas Norrisas atsakė, kad šie faktai jo neįžeidžia, o kai kurie iš jų yra net labai šaunūs. 2009 metais „Tyndale Publishing“ leidykla išleido „Oficialią Chucko Norriso faktų knygą“, į kurią įtraukti Chucko Norriso atrinkti faktai.

Pateikiame 10 faktų apie Chucką Norrisą:

Chuckas Norrisas suskaičiavo iki begalybės... Du kartus.

Chuckas Norrisas gali priversti svogūną verkti.

Chuckas Norrisas kartą žaidė rusišką ruletę su pilnai užtaisytu revolveriu ir laimėjo.

Kartą Chuckas Norrisas spyrė arkliui suktuko technika į galvą, dabar šie gyvūnai labiau žinomi kaip žirafos.


Picture
Chuckas Norrisas nesiunčia kalėdinių dovanų. Didžiausia dovana, kad jūs sulaukėte Kalėdų.

Maži vaikai bijo, kad po jų lovomis slepiasi baubai. Baubai bijo, kad po jų lovomis slepiasi Chuckas Norrisas.

Chuckas Norrisas nevaidino “Titanike”, nes jis būtų visus išgelbėjęs.

Chuckas Norrisas toks greitas, kad bėgdamas aplink pasaulį atsitrenkė sau į nugarą.
 
Kai Aleksandras Bellas sukūrė telefoną, jis rado tris praleistus Chucko Norriso skambučius.

„Mis pasaulis“ yra konkursas, kurio metu išrenkama Chucko Norriso mergina.
Leave a Reply.

  Apie mus

  www.kinokadras.lt

  Geras kinas, įdomūs faktai, kino aprašai ir pasiūlymai ką žiūrėti kai norisi kažko ypatingo

  Laukiu Jūsų pasiūlymų, komentarų ir pastabų adresu info@kinokadras.lt

  Kategorijos
  Reklamos klausimais kreipkitės info@kinokadras.lt

UA-35502470-1